Výsledky ročníku 2023 časy
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Pa 9 | Šp 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlinsko | 153 | 17,44 | PR | ||||||||||
2. | Partutovice | 143 | 17,34 | PR | ||||||||||
3. | Vysoká | 141 | 17,88 | PR | ||||||||||
4. | Heřmánky | 122 | 18,70 | NJ | ||||||||||
5. | Loučka | 109 | 3,57 | VS | - | |||||||||
6. | Opatovice | 102 | 18,08 | PR | ||||||||||
7. | Olšovec | 78 | 19,35 | PR | - | - | ||||||||
8. | Býškovice | 70 | 19,54 | PR | ||||||||||
9. | Hrabůvka | 50 | 16,62 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |||
10. | Špičky | 13 | 17,92 | PR | - | - | - | - | - | |||||
11. | Paršovice | 8 | 68,53 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Pa 9 | Šp 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opatovice | 93 | 17,30 | PR | ||||||||||
2. | Loučka B | 81 | 17,81 | VS | ||||||||||
3. | Hlinsko | 80 | 17,49 | PR | ||||||||||
4. | Střítež nad Ludinou A | 79 | 17,23 | PR | ||||||||||
5. | Střítež nad Ludinou B | 73 | 17,93 | PR | ||||||||||
6. | Loučka A | 67 | 16,48 | VS | ||||||||||
7. | Dřevohostice | 46 | 20,49 | PR | - | |||||||||
8. | Olšovec | 45 | 16,69 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |||
9. | Býškovice | 35 | 19,91 | PR | - | |||||||||
10. | Milotice nad Bečvou | 23 | 19,81 | PR | - | - | - | - | - | - | ||||
11. | Paršovice | 10 | 21,05 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
12. | nerozlišeno | 0 | 21,33 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Pa 9 | Šp 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milotice nad Bečvou | 90 | 16,46 | PR | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Pa 9 | Šp 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olšovec | 124 | 15,22 | PR | ||||||||||
2. | Valšovice (Hranice VI) | 92 | 16,36 | PR | ||||||||||
3. | Hranice | 81 | 16,21 | PR | ||||||||||
4. | Poruba | 65 | 16,96 | PR | - | - | - | |||||||
5. | Špičky | 46 | 16,76 | PR | - | - | - | - | - | - | ||||
6. | Hrabůvka | 42 | 17,09 | PR | - | - | - | |||||||
7. | Hustopeče nad Bečvou | 32 | 17,39 | PR | - | - | - | - | - | - | ||||
8. | Opatovice | 18 | 18,70 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |||
9. | Paršovice | 5 | 40,40 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 33 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: