Bookmark and Share

4. kolo v Opatovicích

Vydáno dne 28. 06. 2016 (2426 x přečteno)

Další body rozdány!

Prosluněná sobota patřila 4. kolu Velké ceny OSH Přerov. Tentokrát se všechny hasičksé týmy z okolí přesunuly do Opatovic. Soutěž začala ukázkou historické hasičské techniky v dobovém oblečení. Po ukázce odstartoval první tým mužů.

Celkem se na startu objevilo 21 mužů, 13 žen a 2 týmy v kategorii nad 35 let. Trať v Opatovicích byla zrádná, ačkoli je na fotbalovém hřišti, můžeme zde pocítit mírné převýšení. Nejlépe svůj útok zvládl tým mužů ze Špiček a s časem 17,12 si odvezl pohár, věcné ceny, a taky to nejdůležitější,  20 bodů do celkového hodnocení. Levý proud SDH Špičky také získal cenu za nejlepší sestřik a to v čase 16,73. Na druhém místě se umístil tým mužů z Luboměře. Za zraněného proudaře našli adekvátní náhradu a stačilo jim to na čas 17,27. Vítěznou trojici nám uzavřou muži z Mladcové. Prostřiky na terčích nebyli tak vysoké a čas 17,65 stačil tedy na 3. místo. Domácí tým Opatovic bohužel skončil s nedokončeným útokem.

U žen se se startovním číslem 4 ujaly vedení ženy z Milotic n. Bečvou. Už je nikdo nepřekonal a tak si domů  odvezly,  za čas 17,82, 15 bodů do ligy. I přes velký prostřik půjčené proudařky na levém terči se ženy ze Špiček dostaly na 2. místo. Pěkný útok předvedly domácí ženy z Opatovic a čas 18,41 stačil na 3. místo.

Pořadatelé předvedli výbornou práci. Bylo co jíst, pít a zchladit se v kádi mohl každý. Hromady cen si odvezly nejen týmy na prvních místech, ale i ostatní. Další kolo se koná v Jindřichově již tuto sobotu v 13:00. Přijďte podpořit své favority a zajímavý sport.