Bookmark and Share

Rychlov nabídl skvělé časy!

Vydáno dne 14. 06. 2016 (1741 x přečteno)

Další hasičská sobota za námi. Již 3. kolo Velké ceny OSH Přerov se konalo v Rychlově. Rychlov je část Bystřice pod Hostýnem, ale jako pravidelný účastník Velké ceny si získal podporu pro pořádání letošního kola. Trať byla jako vždy nachystána velmi kvalitně a díky tomu, že je mírně z kopce, se očekávaly opravdu rychlé časy.

Na startovní listině se objevilo 24 týmů mužů a 15 žen.  Na nejvyšší stupně dosáhl tým Milotic nad Bečvou, časem 17,25. Hned za nimi s časem 17,35 se předvedl tým Pravčic, kdy na levém terči zasvítil čas 16,60. Pozadu nezůstal tým Valšovic, ti předvedli slušný výkon a čas 17,72 znamenal 3. místo. Všichni body do Velké ceny získali a poskočili v tabulce.

U kategorie žen se objevil jen jeden "sedmnáctkový" čas. Ten předvedl tým žen ze Špiček a časem 17,17 si zajistil první místo a dalších 15 bodů do ligy. Špičky startovaly jako první a už je nikdo nedokázal překonat. Jako druhé skončily ženy z Radíkova (18,03), ale na krk jim šlapaly ženy ze Zahnašovic, čas 18,06.

Celkovým pořadím míchá každé kolo. Ještě určitě není nic rozhodnuto. První tři muži, Babice/Špičky/Milotice, mají mezi sebou jen nepatrný rozdíl bodu, takže čas na chyby není na místě. U žen se ujaly vedení ženy ze Špiček, následuje Radíkov a Zahnašovice.

Tímto Vás zvu na 4. kolo Velké ceny OSH Přerov, které se koná 25.6. ve 13:00 v Opatovicích. Více informací a celé průběžné pořadí naleznete na www.firesport.eu.