Bookmark and Share

Velká cena již tuto neděli!!!

Vydáno dne 18. 05. 2006 (3834 x přečteno)

Po nekonečně dlouhé zimě se příznivci hasičského sportu a zvláště pak královské disciplíny - požárního útoku konečně dočkali. Hasičská družstva přerovského okresu čeká po měření sil v okrskových kolech pekelně ostrý test. 21. května totiž slavnostně začíná 12. ročník Velké ceny Okresního Sdružení Hasičů (VC OSH) Memoriálu Leopolda Koutného.


     První závod Velké ceny se uskuteční právě tuto neděli od 13 hodin v Hlinsku u Lipníku. A test to bude opravdu důkladný, jelikož na trati s mírným stoupáním se tradičně ukáže, kdo přes zimu nezahálel a kdo má naopak ještě značné rezervy. Svůj um zde před výbornou diváckou kulisou předvedou i další špičková družstva z dalekého okolí, která se do Hlinska každoročně přijíždějí porvat o vítězství a pohár SDH Hlinsko.
      I následující víkendy v kalendáři takřka až do září jsou doslova nabity termíny dalších sportovních akcí díky vysokému počtu žadatelů o začlenění jejich pohárových soutěží do prestižního Memoriálu Leopolda Koutného. Letos proběhne na okrese Přerov pod patronací Okresního Sdružení Hasičů celkem 18 soutěží včetně okresního kola a dvou závodů započítávaných do Extraligy v požárním útoku. Příznivci hasičských uniforem i sportovních výkonů mají tedy i letos důvod k radosti. Letošní rok má skutečně bohatý program a hasičské žně začínají. Kdo si připíše první body do tabulky Velké ceny OSH Přerov se dozvíme v Hlinsku, 21. května od 13 hodin.
     Ilustrační fota jsou z 9. okrsku ze Žákovic, kde zvítězilo v obou kategoriích Hlinsko.Další články

Velká cena OSH Přerov

    Skupiny článků