Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 26. 06. 2022 2022/07/04 areál „V Hliníku“ ve Vojnicích, IX. ročník hasičské soutěže ve Vojnicích, 2B OL -
2 08. 06. 2022 2022/07/05 fotbalové hřiště, Leskovec nad Moravicí (2B) BR -
3 11. 06. 2022 2022/07/04 Lanžhot, Na Šlajsi - hřiště, O putovní pohár města Lanžhot M+Ž+DOR 6. kolo BHL BV BHL
4 25. 06. 2022 2022/07/09 Kynice, Kynice HB HBHL
5 25. 06. 2022 2022/07/08 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 4.kolo ZNL ZN ZNL
6 25. 06. 2022 2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
7 25. 06. 2022 2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
8 20. 06. 2022 2022/07/09 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice BR -
9 24. 06. 2022 2022/07/08 Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo MP - Memoriál V. Baďury PR MPMHJ
10 25. 06. 2022 2022/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
11 26. 06. 2022 2022/07/08 Budilov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
12 27. 06. 2022 2022/07/08 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
13 01. 07. 2022 2022/07/08 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
14 03. 07. 2022 2022/07/09 Dětkovice, 5. kolo BIOMAC HE - Dětkovice (3B) PV BIOMAC HE
15 03. 07. 2022 2022/07/09 Dětkovice, O pohár starosty PV VCPV
16 27. 06. 2022 2022/07/08 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriál br. F. Horníka v PÚ - 2B PR -
17 25. 06. 2022 2022/07/07 Veselá, O pohár Veselé VS VHL
18 25. 06. 2022 2022/07/08 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
19 25. 06. 2022 2022/07/08 Velké Pavlovice, fotbal.hřiště, O pohár starosty Velké Pavlovice,3B M+Ž,7.kolo BHL BV BHL
20 25. 06. 2022 2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B JI PLPU
21 29. 06. 2022 2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
22 26. 06. 2022 2022/07/08 Nedašova Lhota, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
23 26. 06. 2022 2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU EXČR
24 26. 06. 2022 2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
25 05. 07. 2022 2022/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH V.O. a Vinařství Tomáše Juráka ZL -
26 22. 06. 2022 2022/07/10 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
27 27. 06. 2022 2022/07/14 Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž, O pohár starosty obce, noční, 2B, nutné potvrzení! ZN -
28 26. 06. 2022 2022/07/15 Vidče hřiště Sahara, Noční pohárová soutěž,2B. VS -
29 25. 06. 2022 2022/07/16 Václavov u Bruntálu fot.hřistě, Memoriál Jana Strápka BR -
30 02. 07. 2022 2022/07/16 Kámen, Kámen HB HBHL
31 11. 07. 2022 2022/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
32 02. 07. 2022 2022/07/16 Krchleby, Třináctá Krchlebská káď DO OPH
33 02. 07. 2022 2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B PE PLPU
34 02. 07. 2022 2022/07/16 Hodonice, hasičské hřiště DOR, O pohár Hodonice, 5.kolo ZNL pouze DOROST ZN ZNL
35 03. 07. 2022 2022/07/15 Černotín, O pohár starosty OÚ PR VCPR
36 03. 07. 2022 2022/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
37 03. 07. 2022 2022/07/15 Novosedly, ŠHL 2022 ST ŠHL
38 08. 07. 2022 2022/07/15 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
39 10. 07. 2022 2022/07/16 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
40 02. 07. 2022 2022/07/14 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
41 03. 05. 2022 2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
42 16. 05. 2022 2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
43 02. 07. 2022 2022/07/15 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
44 06. 07. 2022 2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
45 10. 07. 2022 2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B PV ONL
46 02. 07. 2022 2022/07/16 Křištín - Areál SDH, Noční soutěž Křištín KT CHNHL
47 03. 07. 2022 2022/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL JLNS
48 03. 07. 2022 2022/07/15 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
49 03. 07. 2022 2022/07/17 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
50 01. 07. 2022 2022/07/16 Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
51 01. 07. 2022 2022/07/16 areál hz SDH Služovice, SLUŽOVICE - 5.kolo Moravskoslezského poháru na 2B OP -
52 22. 06. 2022 2022/07/21 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž Častohostice TR -
53 09. 07. 2022 2022/07/23 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku TC TCL
54 23. 06. 2022 2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B) JE -
55 09. 07. 2022 2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
56 09. 07. 2022 2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
57 09. 07. 2022 2022/07/23 Rohatec u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
58 17. 07. 2022 2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B) OL BIOMAC HE
59 11. 07. 2022 2022/07/22 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
60 09. 07. 2022 2022/07/22 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR, 8. kolo BHL BV BHL
61 10. 07. 2022 2022/07/22 Hustopeče n. B., O pohár SDH PR VCPR
62 10. 07. 2022 2022/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
63 10. 07. 2022 2022/07/22 Přechovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
64 17. 07. 2022 2022/07/23 Kunžak, Kunžak JH JHHL
65 30. 06. 2022 2022/07/22 Kněžpole, Hřiště, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE (Muži 3B, Ženy 2B) UH -
66 25. 06. 2022 2022/07/23 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
67 10. 07. 2022 2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
68 10. 07. 2022 2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
69 11. 07. 2022 2022/07/23 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
70 16. 07. 2022 2022/07/30 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
71 16. 07. 2022 2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ ZČHL
72 25. 07. 2022 2022/07/29 Nová Ves u Chrastavy, 2.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2022 LI PKL
73 16. 07. 2022 2022/07/29 Horní Metelsko - areál SDH, 2022-Panther's pink CUP DO -
74 01. 07. 2022 2022/07/30 Budeč, V. Dětské hasičské závody v Budči JH -
75 16. 07. 2022 2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP PE PLPU
76 17. 07. 2022 2022/07/30 Meziříčko, Meziříčko ZR ŽL
77 17. 07. 2022 2022/07/29 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
78 21. 03. 2022 2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
79 25. 06. 2022 2022/07/30 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody TR -
80 03. 07. 2022 2022/07/29 Benešova Hora, Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice PT -
81 17. 07. 2022 2022/07/29 Benešova Hora (noční) - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
82 29. 06. 2022 2022/07/29 Slavonice noční, O Pohár starosty města Slavonice noční JH -
83 17. 07. 2022 2022/07/29 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
84 24. 07. 2022 2022/07/30 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B OL ONL
85 16. 07. 2022 2022/07/29 Prušánky, areál u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 3B M+Ž 9.kolo BHL HO BHL
86 15. 07. 2022 2022/07/29 Rychlov u skály, 7.kolo Moravského poháru KM MPMHJ
87 17. 07. 2022 2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
88 17. 07. 2022 2022/07/31 Radostín nad Oslavou, Radostín nad Oslavou ZR ŽL
89 01. 07. 2022 2022/07/31 Budeč, V. Hasičské závody v Budči JH -
90 22. 06. 2022 2022/08/04 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
91 23. 07. 2022 2022/08/06 Nové Sedliště, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
92 23. 07. 2022 2022/08/04 Krhová, O pohár starostky obce VS VHL
93 01. 08. 2022 2022/08/05 Jílové u Držkova, 3.kolo PKL - Jílové u Držkova 2022 JN PKL
94 22. 07. 2022 2022/08/05 Velký Týnec,hasičská zbrojnice, XIII. Ročník soutěže o putovní pohár starosty obce OL -
95 01. 06. 2022 2022/08/06 Žerotice aréna nad hradem, O putovní pohár starosty obce Žerotice ZN -
96 23. 07. 2022 2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
97 25. 07. 2022 2022/08/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
98 06. 07. 2022 2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B) BR -
99 24. 07. 2022 2022/08/05 Milotice n. B., O pohár SDH PR VCPR
100 24. 07. 2022 2022/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
101 24. 07. 2022 2022/08/05 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
102 24. 07. 2022 2022/08/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
103 23. 07. 2022 2022/08/07 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
104 25. 07. 2022 2022/08/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
105 24. 07. 2022 2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa TR TRL
106 17. 05. 2022 2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
107 07. 08. 2022 2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
108 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči ZN -
109 30. 07. 2022 2022/08/13 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
110 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
111 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
112 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
113 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
114 30. 07. 2022 2022/08/12 Hovorany,náhradní fotbalové hř, 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL HO BHL
115 31. 07. 2022 2022/08/12 Horní Poříčí - děti, ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
116 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
117 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
118 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
119 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční ZN -
120 01. 08. 2022 2022/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
121 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
122 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
123 08. 08. 2022 2022/08/13 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
124 30. 07. 2022 2022/08/13 Poštorná, Na Valtické - ZŠ, O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol BV BHL
125 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
126 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
127 09. 08. 2022 2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
128 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
129 06. 08. 2022 2022/08/20 Smilov, Smilov HB HBHL
130 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
131 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
132 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
133 12. 08. 2022 2022/08/19 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B OL -
134 15. 08. 2022 2022/08/19 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
135 06. 08. 2022 2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
136 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
137 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
138 07. 08. 2022 2022/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
139 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
140 07. 08. 2022 2022/08/19 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
141 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
142 14. 08. 2022 2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
143 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS VHL
144 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
145 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
146 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
147 27. 06. 2022 2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara BO -
148 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
149 12. 08. 2022 2022/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
150 13. 08. 2022 2022/08/27 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
151 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
152 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
153 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
154 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
155 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
156 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
157 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
158 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
159 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
160 21. 08. 2022 2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
161 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
162 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
163 13. 08. 2022 2022/08/28 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
164 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
165 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
166 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
167 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
168 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
169 19. 08. 2022 2022/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
170 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
171 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
172 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
173 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
174 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
175 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
176 03. 08. 2022 2022/03/30 Areál Sádek, Sádek OP -
177 20. 08. 2022 2022/09/02 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
178 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
179 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
180 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
181 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
182 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
183 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
184 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
185 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
186 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
187 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
188 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
189 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
190 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
191 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
192 26. 08. 2022 2022/09/10 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
193 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
194 27. 08. 2022 2022/09/10 Herálec, Herálec HB HBHL
195 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 KT ŠHL
196 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
197 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
198 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
199 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
200 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
201 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
202 26. 06. 2022 2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
203 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
204 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
205 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
206 29. 07. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
207 02. 09. 2022 2022/09/09 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
208 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
209 26. 08. 2022 2022/09/11 Bohousová, Česká Rybná UO VCU
210 28. 08. 2022 2022/09/04 Herálec, O pohár HB HBMH
211 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
212 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
213 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
214 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
215 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
216 02. 09. 2022 2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
217 03. 09. 2022 2022/09/17 Srch, Srch _ PA HBHL
218 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
219 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
220 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
221 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
222 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
223 04. 09. 2022 2022/09/16 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
224 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
225 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
226 20. 08. 2022 2022/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
227 11. 09. 2022 2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
228 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
229 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
230 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
231 10. 09. 2022 2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
232 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
233 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
234 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
235 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
236 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
237 19. 09. 2022 2022/09/23 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1DětkoviceŽeny Náměšť na Hané122022-07-03 19:36:56
2DětkoviceMuži Náměšť na Hané172022-07-03 19:36:39
3DětkoviceŽeny Chválkovice72022-07-03 19:15:46
4DětkoviceŽeny Dolany82022-07-03 19:15:13
5DětkoviceMuži Chválkovice202022-07-03 19:14:39
6DětkoviceMuži Dolany162022-07-03 19:14:26
7RynárecMuži Sedlatice92022-07-03 18:57:10
8DětkoviceMuži Mladeč62022-07-03 18:52:02
9DětkoviceŽeny Bedřichov92022-07-03 18:47:52
10DětkoviceŽeny Adamov62022-07-03 18:47:12
11DětkoviceMuži Bělkovice-Lašťany192022-07-03 18:40:40
12DětkoviceMuži Čechy pod Kosířem42022-07-03 18:34:25
13DětkoviceMuži Sobotín52022-07-03 18:33:09
14DětkoviceMuži Sobotín22022-07-03 18:32:16
15DětkoviceMuži Měrotín32022-07-03 18:30:56
16Nedašova Lhotanerozlišeno Pitín292022-07-03 18:28:54
17MníšekŽeny Rapšach12022-07-03 18:26:58
18DětkoviceMuži Kožušany212022-07-03 18:25:14
19DětkoviceMuži Vrchoslavice142022-07-03 18:21:47
20DětkoviceŽeny Soběsuky102022-07-03 18:16:16
21DětkoviceMuži Velká Bystřice152022-07-03 18:13:39
22DětkoviceŽeny Velký Týnec112022-07-03 18:12:40
23DětkoviceMuži Janovice182022-07-03 18:08:50
24DětkoviceMuži Janovice112022-07-03 18:06:04
25DětkoviceMuži Bělkovice-Lašťany132022-07-03 18:04:51
26BUDILOVŽeny Budilov12022-07-03 18:04:25
27DětkoviceMuži Sobotín102022-07-03 18:02:56
28DětkoviceMuži Bělkovice-Lašťany92022-07-03 18:02:23
29DětkoviceŽeny Bousín52022-07-03 18:00:28
30DětkoviceŽeny Bludov42022-07-03 18:00:23
31DětkoviceMuži Soběsuky72022-07-03 18:00:20
32DětkoviceMuži Nenakonice82022-07-03 18:00:16
33DětkoviceŽeny Bludov22022-07-03 18:00:13
34DětkoviceMuži Otinoves122022-07-03 18:00:13
35DětkoviceŽeny Soběsuky32022-07-03 18:00:07
36BUDILOVMuži Budilov62022-07-03 17:57:30
37BUDILOVMuži Budilov12022-07-03 17:56:53
38Všekarynerozlišeno Neuměř192022-07-03 17:25:44
39LitovanyMuži Výčapy202022-07-03 15:43:33
40ČernotínMuži Ratiboř42022-07-03 15:35:05
41Veselánerozlišeno Ratiboř22022-07-03 15:30:10
42Křištín - Areál SDHnerozlišeno Tlumačov112022-07-03 15:03:56
43DětkoviceŽeny Bílovice42022-07-03 14:24:12
44DětkoviceMuži Čelechovice na Hané82022-07-03 14:23:41
45DětkoviceMuži Bílovice72022-07-03 14:23:30
46DětkoviceMuži Těšetice22022-07-03 14:22:32
47ČernotínŽeny Střítež nad Ludinou12022-07-03 14:19:07
48ČernotínŽeny Čechy32022-07-03 14:03:36
49LitovanyMuži Budíkovice72022-07-03 13:13:51
50ČernotínŽeny Olšovec42022-07-03 13:08:54
51BUDILOVMuži Svatá Maří72022-07-03 13:00:44
52ČernotínMuži Prchalov32022-07-03 13:00:15
53RynárecMuži Sedlatice82022-07-03 12:54:36
54RynárecMuži Sedlatice42022-07-03 12:54:13
55Krchlebynerozlišeno Újezd192022-07-03 12:42:25
56areál hz SDH Služovicenerozlišeno Holčovice152022-07-03 12:41:35
57Horšovský Týn, Městský stadionMuži Újezd22022-07-03 12:40:49
58Krchlebynerozlišeno Neuměř182022-07-03 12:33:56
59KámenMuži Světlá nad Sázavou72022-07-03 12:27:46
60RynárecMuži Žirovnice302022-07-03 12:11:52
61Mikulovice hřištěSmíšený dorostJezeřany-Maršovice102022-07-03 11:56:12
62RynárecŽeny Strachoňovice22022-07-03 11:26:33
63RynárecMuži Strachoňovice32022-07-03 11:26:05
64Krchlebynerozlišeno Hadrava22022-07-03 10:55:26
65KámenMuži Habry12022-07-03 10:38:12
66Študlov fotbalové hřištěnerozlišeno Horní Lideč92022-07-03 09:41:37
67Uhřičice-fotbalové hřištěMuži >35 let Výkleky12022-07-03 08:12:30
68Uhřičice-fotbalové hřištěMuži Bělotín112022-07-03 08:09:36
69KobeřiceMuži Hněvošice32022-07-03 06:57:50
70RaspenavaPS-12 mužiChyjice122022-07-03 06:37:41
71RaspenavaMuži Chyjice162022-07-03 06:37:03
72Třeština (SU)Muži Jaronice422022-07-03 02:25:14
73KobeřiceMuži Velká (Hranice III)42022-07-03 01:12:38
74areál „V Hliníku“ ve Vojnicíchnerozlišeno Dub nad Moravou182022-07-02 23:39:28
75Křištín - Areál SDHnerozlišeno Oplot92022-07-02 22:58:20
76HabrovanyMuži Šaratice122022-07-02 22:48:26
77Krchlebynerozlišeno Honezovice172022-07-02 22:18:43
78Křištín - Areál SDHnerozlišeno Mochtín82022-07-02 22:06:25
79Velké Pavlovice, fotbal.hřištěnerozlišeno Prušánky122022-07-02 21:45:58
80Křištín - Areál SDHnerozlišeno Křištín12022-07-02 21:42:47
81Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěMuži Tvrdonice92022-07-02 21:40:21
82Křištín - Areál SDHnerozlišeno Střeziměř62022-07-02 21:36:23
83ZahnašoviceMuži Medlov392022-07-02 21:36:00
84Uhřičice-fotbalové hřištěMuži Medlov102022-07-02 21:32:10
85KyniceŽeny Stéblová82022-07-02 21:31:52
86Újezdnerozlišeno Újezd12022-07-02 21:25:40
87Újezdnerozlišeno Mikulovice32022-07-02 21:25:34
88Velká Lhotanerozlišeno Prchalov72022-07-02 21:15:14
89ŠtítaryMuži Mokrouše212022-07-02 21:14:26
90Krchlebynerozlišeno Oprechtice Sport202022-07-02 20:31:44
91Krchlebynerozlišeno Oprechtice Sport162022-07-02 20:31:21
92KámenMuži Lučice32022-07-02 20:24:02
93KámenSmíšený dorostLučice52022-07-02 20:23:38
94Študlov fotbalové hřištěnerozlišeno Rokytnice202022-07-02 20:19:46
95Křištín - Areál SDHnerozlišeno Hluboká102022-07-02 20:13:55
96Křištín - Areál SDHnerozlišeno Hluboká52022-07-02 20:13:42
97Křištín - Areál SDHnerozlišeno Kdyně72022-07-02 20:13:13
98Krchlebynerozlišeno Kostelec112022-07-02 20:04:50
99Krchlebynerozlišeno Březí72022-07-02 20:04:46
100Krchlebynerozlišeno Srbice52022-07-02 20:04:32
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání