Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Břevenec Kdy: 08. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 04. 2019 18:00 Konec rezervace: 08. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břevenec OLPavel Hlavinka
22Polkovice PRPetr Podepřel
33Otinoves PVTomáš Sychra
44Měrotín OLKarolína Studená
55Olešnice xOLlukáš heinrich
66Loučany OLTomáš Hlavinka
77Dolany OLPetr Holoubek
88Ludéřov OLLukáš Navrátil
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Domamyslice DvojkaPVJakub Hlavinka
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1313Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1414Ráječek SUlallin
1515Dolní Libina SUAdéla Blažková
1616Plinkout OLivo šnejdar
1717Šumvald OLBoB Kobylka
1818Bohuslavice SUPavel Dostál
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2121Bílý Potok JEJiří Urban
2222Plumlov PVRichard Soldan
2323Niva PVTomáš Růžička
2424Bílovice PVSDH Bílovice
2525Janovice BRpetr boxan
2626Nemrlov SUDiana Navrátilová
2728Myslechovice OLMartin Kroupa
2829Kosov SUsdh kosov
2931Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
3032Nová Dědina OLEva Dušková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladeč OLNikola Tylová
22Pěnčín PVLenka Kopečná
33Alojzov PVPeťa Bartoňková
44Haňovice OLKarolína Studená
55Olešnice OLRadka Skoaplová
66Cholina OLSabina Hájíčková
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Loučany OLDagmar Bartoňková
99Dolní Libina SUAdéla Blažková
1010Hrabišín SURoman Jírů
1111Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1212Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1313Pavlov SUMonika Havlíčková
1414Hlubočky OLVeronika Hrabáčková
1515Bílovice BPVSDH Bílovice
1617Dětkovice PVLadislav Kořínek
1718Plumlov PVRichard Soldan
1819Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
1920Kosov SUsdh kosov
2021Nová Dědina OLEva Dušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.