Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová noční soutěž, 2B Kdy: 08. 06. 2019 19:00
Kontakt:   Marek Kopeček Telefon:  728628779
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 19:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dub nad Moravou ženyOLMarek Kopeček
22Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
33Kokory PRLibor Daňa
44Císařov Ženy PRBarbora Paráková
55Bělkovice-Lašťany mužiOLMarek Kopeček
66Náměšť na Hané ženyOLMarek Kopeček
77Šumvald OLBoB Kobylka
88Grygov OLAdam Dvorský
99Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
1010Mladeč ŽenyOLAneta Kreuzziegerová
1111Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
1212Nenakonice OLJiří Tomecek
1313Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1414Drahlov ženyOLMichaela Psotová
1515Hoštice MužiKMAntonín Novák
1616Otinoves PVTomáš Růžička
1717Sobíšky PRJiří Kočař
1818Chvalnov KMBarbora Paráková
1919Nenakonice ženyOLKateřina Kopečková
2020Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
2121Zborovice KMMarek Kopeček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.