Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2019 16:15 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
23Poruba PRMartin
35Zahnašovice KMPetr Miklík
47Jasenice VSJakub Kopřiva
58Hlinsko PRPetr Beránek
69Lešná Muži VSRobert
710Partutovice PRmartin humplik
811Radkova Lhota PRJan Klimecký
912Špičky PRŠtěpán Šindler
1013Hrabůvka PRHonza
1114Podolí VSAleš
1215Hranice PRVítězslav Stratil
1316Radíkov PRRadim
1417Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1518Vysoká MPRJan Zajíc
1624Opatovice PRDavid Roman
1725Babice VSPetr Korábečný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPetr Miklík
22Opatovice PRDavid Roman
33Poruba PRMartin
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Hostašovice NJJan Duda
66Olšovec PRFilip Staněk
77Potštát PRVeronika Kocjanová
88Střítež nad Ludinou PRAneta Šatánková
99Hlinsko PRPetr Beránek
1010Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1111Spišská Sobota PPPetr Řeháček
1212Rymice KMKlára Adamíková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poruba PRMartin
22Špičky PRSDH Špičky
33Hranice PRVítězslav Stratil
44Hrabůvka PRHonza
56Ústí PRSDH Špičky
67Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.