Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Lobodice Kdy: 24. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Krátký Antonín Telefon:  antonin.kratky@cmste
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* rezervace peo pořadatele-Vladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Kokory PRLibor Daňa
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Rokytnice PRVladislav Sedlařík
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Oplocany BETAPRJana Bitalová
99Nenakonice OLJiří Tomecek
1011Vrchoslavice PVRadim Janečka
1112Sobíšky PRJiří Kočař
1213Určice PVvaša mirvald
1338Hoštice KMRadoslav Gregor
1439Morkovice KMPavel Krejčí
1540Křenovice PRSDH Křenovice

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Tovačov  PRMichaela Koldová
33Oplocany PRJana Bitalová
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Nětčice KMPetra Plachá
66Císařov PRAleš Pěkník
77Rokytnice PRDaniel Fáber
88Čechy PRAdéla Janků
99Dub nad Moravou OLBarbora Bajerová
1010Určice PVvaša mirvald
1111Polkovice PRBarbora Podepřelová
1220Kojetín  PRMartina Partykova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.