Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Zimní pohár Kdy: 08. 02. 2020 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml. Telefon:  775 655 463
Začátek rezervace: 01. 01. 2020 13:00 Konec rezervace: 08. 02. 2020 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevřeň #pětdevětPSJícháč
22Vidice MužiDOTereza Voráčová
33Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
66Drahkov PJDušan Faitenhanzl
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Čelákovy PJJiří Böhm
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Letiny PJDušan Faitenhanzl
1111Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1212Křištín KTJiří Freiberk
1313Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
1414Úněšov mužiPSMiloslav Pytlik
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
1717Mělník Blata ženyMEMilan Corna
1818Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1919* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
2020Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2121Chotíkov PSSDH Chotikov
2222Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
2323Mirošov AROsmatlak vaclav
2424Nebílovy PJZbyněk Šebek
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2626Sedlčany PBJarous Janský
2727Příšov PSJitka Racková
2828* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
2929Mirošov BROsmatlak vaclav
3030Drahkov Ladies ( Ženy )PJAdam Bína
3131Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
3232Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
3333* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
3434Hartmanice SYDavid Hřebec
3535Štítary Ženy DODenis Balounová
3636Mirošov ZenyROsmatlak vaclav
3737Božkov PMMartin Šůla
3838Křelovice mužiPSJiří Pecuš
3939Horní Měcholupy ABJan Roháč
4040Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
4141Hradiště PMZdenka Ženíšková
4242Hostivice PZMilan Bláha
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
29. 02. ZŠ Komenského 17DO
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
11. 04. Zdešov - před kulturním domemJH
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
14. 06. ČekyněPR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.