Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 10. 08. 2019 21:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 15:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Otinoves PVTomáš Havlíček
33Sychotín ABKStanislav Režný
44Čechy pod Kosířem PVKarolína Burešová
55Stražisko PVOndřej Šmehlík
66Soběsuky PVKamila Krychtálková
77Domamyslice PVJakub Hlavinka
88Bílovice PVStanislav Režný
99Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1010Sychotín BBKStanislav Režný
1111Niva PVBarča Burešová
1212Krasice PVKarolína Burešová
1313Čechy pod Kosířem ženyPVLenka Kopečná
1414Bílovice BPVStanislav Režný
1515Dětkovice PVSimona Králíčková
1616Soběsuky PVKamila Krychtálková
1717Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1818Ludéřov OLAdéla Buiglová
1919Soběsuky PVKamila Krychtálková
2020Vojnice ženyOLAneta
2121Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2222Těšetice RatašiceOLFilip Hricisin
2323Soběsuky PVKamila Krychtálková
2424Senetářov A, ženyBKKateřina Skotáková
2525Vojnice Muži OLTomáš Navrátil
2626Soběsuky PVKamila Krychtálková
2727Dětkovice PVStanislav Režný
2828Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
2929Krasice PVTomáš Petržela
3030Lipová PVMartin Barták
3131Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
3232Habrovany VYJosef Cigánek
3333Hodějice VYJosef Cigánek
3434Haňovice OLKarolína Studená
3535Račice VYAntonín Hloušek
3636Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
3738Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
3839Kokory PRVeronika Daňová
3944Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
4045Kokory PRLibor Daňa
4146Těšetice RatašiceOLTomáš Pospíšil
4247Pustiměř MužiVYMichal Vrba
4348Pustiměř MužiVYMichal Vrba
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.