Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž na 2B. Kdy: 08. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Martin Kikal Telefon:  721130090
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 19:00 Konec rezervace: 08. 06. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
22Soběsuky ženy APVJana Petrželová
33Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
44Cholina ŽenyOLSabina Hájíčková
55Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
66Měrotín OLkryštof pluskal
77Soběsuky ženy BPVJana Petrželová
88Haňovice OLkryštof pluskal
99Vojnice ŽenyOLAdriana Šulcová
1010Čechy pod Kosířem ženyPVAdéla Buiglová
1111Přílepy MužiKMBronislav Kutra
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Kosov ženySUKateřina Klusáková
1414Odrlice mužiOLPatrik Ručil
1515Maršíkov ŽenySUBarbora Vaculíková
1616Vrchoslavice PVRadim Janečka
1717Němčice nad Hanou muži BPVAlena Kyseláková
1818Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1919Kokory PRLibor Daňa
2020Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
2121Nenakonice MužiOLJaroslav Himr
2222Vřesovice PVAnna Pospíšilová
2323Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2424Mokrá BOJara
2525Dubčany OLRadek Konečný
2626Ráječek SUlallin
2727Určice PVvaša mirvald
2828Vojnice MužiOLPatrik Pospíšil
2929Hablov mužiPVPatrik Ručil
3030Vřesovice MužiPVPatrik Ručil
3132Těšetice RatašiceOLTomáš Pospíšil
3233Hablov ženyPVPatrik Ručil
3334Niva PVTomáš Růžička
3438Určice Ženy PVvaša mirvald
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.