Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hrabůvka PRHonza
33Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
44Podolí VSAleš
55Opatovice ženyPRDavid Roman
66Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
77Nová Ves mužiFMDavid Roman
88Lukov ZLJan
99Olšovec ženyPRDalibor Vašíček
1010Loukov ženyKMmarta
1111Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
1212Nová Ves ženyFMDavid Roman
1313Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1414Radslavice VYLukin
1515Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1616Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Bohuslavice u Zlína ŽenyZLNikola Višenková
1919Býškovice mužiPRTomáš Kolda
2020Olšovec ŽENYPRFilip Staněk
2123Býškovice ženyPRTomáš Kolda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
29. 02. ZŠ Komenského 17DO
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
11. 04. Zdešov - před kulturním domemJH
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.