Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ 2019 - Polkovice Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Mareček Tomáš Telefon:  tomas.marecek94@sezn
Začátek rezervace: 13. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* rezervace pro pořadatele-Vladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Rokytnice PRVladislav Sedlařík
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Kokory PREliška Večeřová
99Vrchoslavice PVRadim Janečka
1010Kostelany KMZdenek Bršlica
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Křenovice PRMarek Zavřel
1313Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala
1414Určice PVvaša mirvald
1515Pustiměř VYMichal Vrba
1616Želeč PVMartin
1717Doloplazy PVRené Běhal
1818Hoštice KMRadoslav Gregor
1919Sobíšky PRHonza Balint

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMPetra Plachá
22Tovačov  PREliška Večeřová
33Počenice KMPavel Kunčar
44Císařov PRBarbora Paráková
55Kojetín  PRMartina Partykova
66Čechy PRAdéla Janků
77Polkovice PRBarbora Podepřelová
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Němčice nad Hanou Ženy PVPavel Kvíčala
1010Rokytnice PRDaniel Fáber
1111Určice PVvaša mirvald
1212Pustiměř VYMichal Vrba
1313Želeč PVMartin
1414Vrchoslavice PVRadim Janečka
1515Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1616Blatec OLJitka Hrabalová
1720Morkovice KMPavel Krejčí
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
29. 02. ZŠ Komenského 17DO
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
11. 04. Zdešov - před kulturním domemJH
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.