Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov Kdy: 26. 05. 2019 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  776133607
Začátek rezervace: 15. 05. 2019 10:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 19:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BOLucie Dreiseitlová
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
44Hrabůvka PRHonza
55Loučany OLLukáš Trefil
66Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
77Radíkov PRLucie Dreiseitlová
88Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
99Lukov ZLJan Drábek
1010Babice VSPetr Korábečný
1111Velké Hoštice OPLucie Dreiseitlová
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1414Jasenice VSLukáš Komender
1515Plumlov PVDaniel Peřina
1616Mladcová ZLOndra Struška
1717Hrabůvka 35+PRHonza
1818Opatovice PRDavid Roman
1919Přílepy KMRadim Kašpárek
2020Hranice PRVítězslav Stratil
2121Hlinsko PRPetr Beránek
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Velká (Hranice III) PRMagdaléna Hlavová
2424Partutovice PRmartin humplik
2525Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2626Špičky PRŠtěpán Šindler
2727Sobíšky PRJiří Kočař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
33Radíkov PRLucie Dreiseitlová
44Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
55Olšovec PRFilip Staněk
66Radkova Lhota PRJan Klimecký
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Hostašovice NJKateřina Dudová
99Potštát PRVeronika Kocjanová
1010Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.