Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: areál u Sokolovny Kdy: 20. 07. 2019 10:00
Kontakt:   pavelzavada@seznam.cz Telefon:  731267650
Začátek rezervace: 20. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Brod JEJan Urban
22Leskovec nad Moravicí MužiBRJendelín Urban
33Široká Niva MužiBRJendelín Urban
44Vrbno pod Pradědem MužiBRJendelín Urban
55Velké Kunětice JERoman Varga
66Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
77Široká Niva ŽenyBRJendelín Urban
88Vrbno pod Pradědem BRJendelín Urban
99Lipová-lázně JEMilan Smékal
1010Velké Kunětice JERoman Varga
1111Zátor BRJaromír Wysoglad
1212Leskovec nad Moravicí ŽenyBRJendelín Urban
1313Stará Ves BRJíří Skopal
1414Bílý Potok JEJiří Urban
1515Janovice BRJíří Skopal
1616Suchá Rudná BRMartina Hanzlíková
1717Břidličná BRJíří Skopal
1818Bernartice JERoman Varga
1919Karlovice BRDominika Mikulášková
2020Nový Malín SUStanislav Axmann
2122Karlovice BRDominika Mikulášková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.