Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 28. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 27. 09. 2019 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výkleky PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Pravčice KMMishi
33Hlinsko PRPetr Beránek
44Radíkov OLTomáš Herzog
55Kokory PRLibor Daňa
67Přáslavice OLBarbora Ivanová
78Křenovice PRSDH Křenovice
89Zahnašovice KMPetr Miklík
910Radkova Lhota PRJan Klimecký
1011Ludslavice KMPavel Lužík
1112Nenakonice OLJiří Tomecek
1213Přáslavice OLBarbora Ivanová
1314Sobíšky PRJiří Kočař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výkleky PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Čechy PRAdéla Janků
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Císařov PRAleš Pěkník
66Velký Újezd ženyOLJitka Tomkova
77Přáslavice OLBarbora Ivanová
88Blatec OLVendula Dostálová
99Nenakonice OLJiří Tomecek
1010Dub nad Moravou OLBarbora Paráková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výkleky PRIveta Hnilicová
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Čechy PRAdéla Janků
44Císařov PRAleš Pěkník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.