Dolní Libina 2014 - O pohár

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 06. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Nemrlov OV 16,76 16,76 16,58
2.  Domamyslice PV 16,89 16,80 16,89
3.  Janovice BR 17,16 16,71 17,16
4.  Sádek OP 17,32 17,09 17,32
5.  Brno Ráječek BM 18,00 18,00 17,73
6.  Dětkovice B PV 18,05 17,90 18,05
7.  Dolní Libina SU 18,15 17,31 18,15
8.  Plinkout OL 18,22 16,99 18,22
9.  Nemile SU 18,84 18,84 18,72
10.  Rohle SU 19,50 19,50 19,38
11.  Hrabišín SU 19,69 19,69 18,84
12.  Kolšov SU 19,71 19,71 19,19
13.  Sobotín SU 19,95 19,95 19,82
14.  Šumvald OL 20,46 20,41 20,46
15.  Niva PV 21,90 21,89 21,90
16.  Odrlice OL 22,07 22,07 22,07
17.  Lesnice SU NP - -
18.  Třeština SU NP - -
19.  Nový Malín SU NP - -
20.  Troubelice OL NP - -
21.  Mostkov SU NP - -
22.  Nová Hradečná OL NP - -
23.  Nová Dědina OL NP - -
24.  Ludéřov OL NP - -
25.  Břevenec OL NP - -
26.  Cholina OL NP - -
27.  Měrotín OL NP - -
28.  Olešnice X OL NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,80 18,80 17,64
2.  Dolní Libina SU 19,15 18,09 19,15
3.  Nová Dědina OL 19,47 19,47 18,58
4.  Lesnice SU 21,23 19,95 21,23
5.  Dolní Studénky SU 21,64 21,64 20,45
6.  Hrabišín SU 22,11 20,86 22,11
7.  Třeština SU 23,10 23,10 21,64
8.  Šumvald OL 23,12 20,93 23,12
9.  Rohle SU 23,79 23,79 23,52
10.  Troubelice OL 29,01 27,69 29,01

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ostrava NemrlovOV16,7616,5816,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8016,8916,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Janovice BR16,7117,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,0917,3217,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Brno RáječekBM18,0017,7318,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice BPV17,9018,0518,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dolní Libina SU17,3118,1518,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9918,2218,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nemile SU18,8418,7218,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rohle SU19,5019,3819,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU19,6918,8419,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolšov SU19,7119,1919,712014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sobotín SU19,9519,8219,952014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Šumvald OL20,4120,4620,462014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Niva PV21,8921,9021,902014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Odrlice OL22,0722,0722,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Cholina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Třeština SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ludéřov OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nový Malín SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Břevenec OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Měrotín OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nová Dědina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostkov SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lesnice SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nová Hradečná OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Troubelice OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice XOL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
Kdy Kde Liga


Komentáře