areál firmy Flídr s.r.o 2016 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 10. 2016 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Paulíček


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB 13,71 13,66 13,71
2.  Letohrad - Kunčice C UO 14,07 13,95 14,07
3.  Plumlov PV 14,31 14,31 14,28
4.  Zbora PU 14,49 14,49 14,29
5.  Lavičky ZR 14,59 14,26 14,59
6.  Nižné Ružbachy SL 14,60 14,43 14,60
7.  Benetice TR 14,68 14,68 14,38
8.  Bašnice JC 14,71 14,71 14,21
9.  Bílovice PV 14,72 14,48 14,72
10.  Olešná HB 14,75 14,17 14,75
11.  Brumov B ZL 14,83 14,83 14,57
11.  Vysoká Štola B KV 14,83 14,23 14,83
13.  Želetava TR 14,88 14,88 14,07
14.  Špičky PR 14,90 14,36 14,90
15.  Revúčka RA 14,91 14,86 14,91
15.  Cholina OL 14,91 14,91 14,74
17.  Pšánky HK 14,94 14,94 14,46
18.  Sedlčany PB 15,04 15,04 14,78
19.  Reľov KK 15,07 15,07 15,01
19.  Žernovník BK 15,07 14,95 15,07
19.  Daměnice BN 15,07 14,72 15,07
22.  Chrastavec SY 15,08 14,90 15,08
23.  Vrbice A KA 15,15 15,15 14,44
24.  Široký Důl SY 15,17 14,38 15,17
24.  Orechová Potôň DS 15,17 15,14 15,17
24.  Choltice PA 15,17 15,17 15,06
27.  Nová Dědina OL 15,20 14,94 15,20
28.  Chvalovice ZN 15,22 14,77 15,22
29.  Hodějice VY 15,23 14,93 15,23
30.  Hrobice PA 15,24 15,24 15,23
31.  Trnava TR 15,27 14,14 15,27
32.  Větřkovice OP 15,28 14,75 15,28
33.  Stará Říše JI 15,31 15,31 13,55
34.  Netín Cirkus ZR 15,32 15,32 14,91
35.  Mokrá BO 15,33 14,71 15,33
36.  Drahňovice BN 15,40 15,05 15,40
36.  Kamenice nad Lipou PE 15,40 15,40 14,46
38.  Slapy A TA 15,42 15,22 15,42
39.  Olešnice OL 15,44 14,80 15,44
40.  Nesvačilka BO 15,47 14,85 15,47
41.  Zbožnov CR 15,49 15,21 15,49
42.  Malá Skála JN 15,59 15,44 15,59
43.  Oldřiš SY 15,64 15,21 15,64
44.  Čeperka PA 15,65 15,65 15,39
45.  Zbora B PU 15,66 15,23 15,66
46.  Svinná TN 15,67 15,67 15,66
47.  Lešná VS 15,76 14,78 15,76
47.  Tatobity SM 15,76 14,76 15,76
49.  Stratená RV 15,82 15,82 15,41
50.  Dešná B JH 15,84 15,84 15,31
51.  Jevíčko A SY 15,88 15,31 15,88
52.  Nosice PU 15,93 15,84 15,93
53.  Náměšť na Hané OL 15,95 15,95 15,78
54.  Ruskovce BN 15,96 15,49 15,96
55.  Tošovice NJ 15,97 15,39 15,97
56.  Křenovice PR 16,02 14,79 16,02
56.  Pustkovec OV 16,02 16,02 16,02
58.  Slepotice PA 16,04 16,04 15,29
59.  Lanšperk UO 16,06 16,06 15,79
60.  Veselá SM 16,13 16,11 16,13
61.  Milenovice PI 16,19 15,52 16,19
62.  Podůlší B JC 16,20 14,86 16,20
63.  Benešov u Semil SM 16,24 16,15 16,24
64.  Hradčany LI 16,26 15,53 16,26
65.  Perálec CR 16,29 16,29 15,52
66.  Oprechtice FM 16,37 15,35 16,37
67.  Radětice PB 16,41 14,72 16,41
68.  Marklovice A KA 16,49 15,55 16,49
69.  Měrotín OL 16,59 14,88 16,59
70.  Tučapy TA 16,61 16,37 16,61
71.  Choustníkovo Hradiště TU 16,65 16,65 16,61
72.  Košťálov SM 16,80 16,80 15,11
73.  Polička SY 16,83 16,83 16,76
74.  Sychotín BK 16,89 16,89 15,23
75.  Chrášťany LT 16,96 14,23 16,96
76.  Morkovice KM 17,06 17,06 16,82
77.  Březnice PB 17,15 16,49 17,15
78.  Osík SY 17,22 17,22 16,49
78.  Zderaz B CR 17,22 17,16 17,22
80.  Žebnice PS 17,28 14,88 17,28
81.  Lhotky Sport ZR 17,62 17,51 17,62
82.  Seč CR 17,67 17,67 15,94
83.  Prosetín CR 17,70 17,70 16,38
84.  Žakovce KK 17,80 16,75 17,80
85.  Litovany TR 17,83 17,83 16,96
86.  Přívrat UO 17,99 17,49 17,99
87.  Ludéřov OL 18,00 18,00 15,52
88.  Marklovice B KA 18,02 18,02 17,40
89.  Desná B SY 18,19 18,19 16,12
90.  Ústrašice B TA 18,28 18,28 17,61
91.  Lubno FM 18,35 16,85 18,35
92.  Trenčianske Bohuslavice NM 18,42 18,42 17,81
93.  Mladoňovice TR 18,85 14,02 18,85
94.  Kožušany - Tážany OL 18,99 18,36 18,99
95.  Bystré SY 19,02 17,65 19,02
96.  Skrýchov u Malšic TA 19,83 19,44 19,83
97.  Bukovina, Turnov SM 20,01 20,01 19,10
98.  Jeníkovice HK 20,17 19,84 20,17
99.  - GTV - 21,46 21,46 18,34
100.  Jirkov B JN 21,81 19,82 21,81
101.  Trnov RK 22,37 22,27 22,37
102.  Pavlov - výběr SU 22,51 22,16 22,51
103.  Jílové u Držkova JN 24,26 15,96 24,26
104.  Desná A SY 26,51 25,70 26,51
105.  Dolní Lhota OV NP 15,43 NP
105.  Děhylov OP NP NP NP
105.  Karolín KM NP NP NP
105.  Nepomuky UO NP NP NP
105.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP
105.  Haňovice OL NP NP NP
105.  Nedvězí SY NP NP NP
105.  Rokytno PA NP NP NP
105.  Vysoké Pole ZL NP NP 14,44
105.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
105.  Vyšní Lhoty FM NP NP NP
105.  Jirkov A JN NP 14,98 NP
105.  Babice VS NP NP NP
105.  Vysoká Štola A KV NP NP 16,73
105.  Krotějov - Sport TA NP NP NP
105.  Červený Kostelec NA NP NP NP
105.  Zderaz A CR NP NP NP
105.  Jevíčko B SY NP NP NP
105.  Spišská Sobota PP NP NP 16,79
105.  Český Rudolec JH NP NP NP
105.  Sněžné RK NP NP NP
105.  Valšovice (Hranice VI) PR NP NP NP
105.  Pasohlávky BO NP 16,25 NP
105.  Moravany PA NP 14,97 15,26
105.  Svinov OV NP NP 15,09
105.  Úmyslovice NB NP 18,28 18,48
105.  Oponešice TR NP NP 15,11
105.  Vrbětice ZL NP NP NP
105.  Nevšová ZL NP 19,27 NP
105.  - HUK - NP NP 15,83
105.  Ves Touškov PJ NP 15,17 NP
105.  Renmotor Jinolice JC NP 14,11 NP
105.  Jezeřany-Maršovice - Maršovice ZN NP NP NP
105.  Zahnašovice KM NP NP NP
105.  Pohodlí SY NP NP NP
105.  Hartmanice SY NP NP NP
105.  Sloup PZ NP 14,73 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín B BK 17,10 17,10 16,65
2.  Krásná Ves MB 17,77 17,77 16,72
3.  Chrášťany LT 17,99 17,99 16,86
4.  Nedvězí SY 18,15 18,15 17,71
5.  Oldřiš SY 18,19 18,00 18,19
6.  Rychlov KM 18,21 18,21 16,85
7.  Libňatov TU 18,30 18,30 18,19
8.  Košťálov SM 18,63 17,43 18,63
9.  Spišská Sobota PP 18,80 18,57 18,80
10.  Nepomuky UO 18,85 18,85 17,47
11.  Polička A SY 18,86 18,81 18,86
12.  Pustkovec OV 18,90 18,30 18,90
13.  Nosice PU 19,06 17,89 19,06
14.  Dvorce TA 19,18 18,35 19,18
15.  Černovice BK 19,38 18,78 19,38
16.  Holice PA 19,44 19,44 18,86
17.  Malá Skála Béčko JN 19,58 16,54 19,58
18.  Ruskovce BN 19,64 18,44 19,64
19.  Lešná VS 20,26 19,07 20,26
20.  Nedašova Lhota ZL 20,29 20,29 17,60
21.  Pěnčín PV 20,49 19,86 20,49
22.  Haňovice OL 20,56 20,56 19,57
23.  Nová Dědina OL 20,97 19,33 20,97
24.  Radětice PB 21,19 21,19 20,59
25.  Hodějice VY 22,65 17,03 22,65
26.  Olešnice OL 22,67 20,63 22,67
27.  Zahnašovice KM 23,11 23,11 17,35
28.  Ústrašice TA 23,53 18,43 23,53
29.  Tvrdonice BV 26,30 21,51 26,30
30.  Daměnice BN 29,00 28,59 29,00
31.  Rokytno PA 30,09 16,88 30,09
32.  Slušovice ZL 30,71 30,71 30,05
33.  Kejžlice PE 32,40 17,78 32,40
34.  Hrobice PA 35,21 35,21 30,97
35.  Kamenec u Poličky SY 37,75 37,75 30,11
36.  Radíkov PR NP NP 17,58
36.  Jevíčko SY NP NP NP
36.  Němčice BK NP NP NP
36.  Louňovice pod Blaníkem BN NP NP 17,22
36.  Lezník SY NP NP NP
36.  Bezděčín TA NP NP 32,41
36.  Desná SY NP 18,10 NP
36.  Vitiněves JC NP 16,75 NP
36.  Ihrište PU NP NP NP
36.  Svinov OV NP NP NP
36.  Spišská Sobota B PP NP NP NP
36.  Stařeč TR NP NP NP
36.  Oprechtice FM NP NP NP
36.  Slepotice PA NP NP NP
50.  Zahořany PZ 999,00 24,36 24,13

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 14,29 14,13 14,29
2.  Svinov OV 14,78 14,78 14,60
3.  Hartmanice SY 15,51 15,38 15,51
4.  Žernovník BK 15,79 15,27 15,79
5.  Oldřiš SY 16,83 16,24 16,83
6.  Dolní Kounice BO 17,13 17,13 17,12
7.  Perálec CR 18,45 18,45 17,68
8.  Renmotor Jinolice JC NP 14,82 NP
8.  Oprechtice FM NP NP 15,83
8.  Jirkov JN NP 27,62 27,64
8.  Benetice TR NP 15,27 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrobice Explosia PA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bartovice A OV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín B BK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malá Skála B JN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. - Biacovce -17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

13,71https://youtu.be/mcCFEFiA4jw Honza Adamec

Drahňovice - Muži

15,40https://youtu.be/EXewCD5eUXo Lukáš Košata

Slapy - Muži

15,42https://youtu.be/COxIRye4Mis Tomáš Švec

Nevšová - Muži

NPhttps://youtu.be/WZymaZApyn8 Zdeněk SDH Nevšová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Komentáře