Vsetín 2014 - III. Velikonoční pohár SDH Vsetín

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 04. 2014 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janovice NJ 14,50 14,50 14,45
2.  Lidečko VS 14,94 14,77 14,94
3.  Vysoké Pole ZL 15,02 15,02 14,51
4.  Svésedlice OL 15,13 15,13 15,03
5.  Babice VS 15,15 15,15 15,15
6.  Trenčianske Biskupice TN 15,19 15,19 14,74
7.  Zahnašovice KM 15,25 14,70 15,25
8.  Kamenná Poruba B ZA 15,39 15,12 15,39
9.  Vrbětice ZL 15,45 15,10 15,45
10.  Francova Lhota VS 15,70 15,70 14,95
11.  Domamyslice PV 15,72 14,22 15,72
12.  Nosice PU 15,75 5,24 15,75
13.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A VS 15,76 15,76 15,30
14.  Vítonice KM 15,88 15,68 15,88
15.  Valšovice (Hranice VI) PR 15,95 15,93 15,95
16.  Vsetín VS 16,01 15,91 16,01
17.  Luboměř NJ 16,13 14,78 16,13
18.  Kelč VS 16,14 15,55 16,14
19.  Dohňany PU 16,21 15,66 16,21
20.  Nedašova Lhota ZL 16,67 16,67 16,21
21.  Stachovice NJ 16,99 16,99 15,15
22.  Belarus ( Bělorusko ) HUK - 17,00 17,00 14,95
23.  Horní Lideč VS 17,50 17,50 16,87
24.  Horná Breznica PU 17,66 17,53 17,66
25.  Tošovice NJ 18,21 16,78 18,21
26.  Kamenná Poruba A ZA 20,89 20,39 20,89
27.  Horní Jasenka VS 21,94 19,20 21,94
28.  Lužná VS 24,56 24,49 24,56
29.  Slušovice ZL 36,72 35,06 36,72
30.  Nevšová ZL NP - -
30.  Mikulůvka VS NP - -
30.  Velké Karlovice VS NP - -
30.  Hukovice NJ NP - -
30.  Dolní Bečva VS NP - -
30.  Čechy PR NP - -
30.  Podhradní Lhota KM NP - -
30.  Podvysoká CA NP - -
30.  Setechov BY NP - -
30.  Zbora B PU NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nosice PU 17,48 17,48 17,18
2.  Zahnašovice KM 18,33 18,13 18,33
3.  Karlovice KM 19,12 18,40 19,12
4.  Prštné ZL 20,93 20,93 19,74
5.  Mostište PU 21,28 19,66 21,28
6.  Čechy PR 21,46 21,46 21,39
7.  Komorovice PE 21,64 21,64 21,20
8.  Vigantice VS 22,86 22,86 21,56
9.  Hukovice NJ 23,61 23,61 20,16
10.  Lešná VS 24,37 24,27 23,70
11.  Rychlov KM NP - -
11.  Dolní Bečva VS NP - -
11.  Dubková PU NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 19,96 19,67 19,96
2.  Velké Karlovice VS 32,00 32,00 18,51
3.  Lhota u Vsetína VS 43,35 43,35 43,02

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Janovice NJ14,5014,4514,502014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lidečko VS14,7714,9414,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dohňany APU15,0014,9815,002013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM14,6715,0115,012013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vysoké Pole ZL15,0214,5115,022014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svésedlice OL15,1315,0315,132014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Babice VS15,1515,1515,152014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Trenčianske Biskupice TN15,1914,7415,192014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM14,7015,2515,252014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenná Poruba BZA15,1215,3915,392014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vrbětice ZL15,1015,4515,452014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lidečko VS15,4815,3415,482013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,3315,5815,582013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Francova Lhota VS15,7014,9515,702014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice PV14,2215,7215,722014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nosice PU5,2415,7515,752014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,7615,3015,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vítonice KM15,6815,8815,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Valšovice (Hranice VI) PR15,9315,9515,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vsetín VS15,9116,0116,012014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radkova Lhota PR16,1115,1116,112013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Luboměř NJ14,7816,1316,132014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kelč VS15,5516,1416,142014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Domamyslice PV16,1814,7416,182013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dohňany PU15,6616,2116,212014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Horní Žukov KA16,3516,0516,352013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nedašova Lhota ZL16,6716,2116,672014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mostiště ZR16,4616,7516,752013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice BVS16,9816,3416,982013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stachovice NJ16,9915,1516,992014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nosice PU17,4817,1817,482014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM18,1318,3318,332014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Karlovice KM18,4019,1219,122014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Kvašov PU20,6320,8220,832013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Prštné ZL20,9319,7420,932014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Mostište PU19,6621,2821,282014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dežerice BN21,42203,1921,422013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Čechy PR21,4621,3921,462014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Komorovice PE21,6421,2021,642014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Turčianske Teplice TR22,2621,7822,262013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vigantice VS21,7222,5722,572013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vigantice VS22,8621,5622,862014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hukovice NJ23,6120,1623,612014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Lešná VS24,2723,7024,372014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Mostiště ZR21,9027,0927,092013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zahnašovice KM31,1217,3231,122013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hliník nad Hronom ZH42,2020,8542,202013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dolní Bečva VS--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dubková PU--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Čechy PR--NP2013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kaňovice ZL--NP2013/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Rychlov KM--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Janovice - Muži

14,50https://youtu.be/pM8wHVGvz5c Honza Adamec

Svésedlice - Muži

15,13https://youtu.be/bNVhVDLVQ8s SDH Svésedlice

Zahnašovice - Muži

15,25https://youtu.be/WTU6reoKVzQ Honza Adamec

Rožnov pod Radhoštěm - Muži

15,76https://youtu.be/ZElsQq1DldQ Stanislav Gajdůšek

Vítonice - Muži

15,88https://youtu.be/AUS15TD-p_E Honza Adamec

Vigantice - Ženy

22,86https://youtu.be/AT5e3nGF-wY Stanislav Gajdůšek

Dolní Bečva - Muži

NPhttps://youtu.be/Vm_364MtKM4 Stanislav Gajdůšek

Dolní Bečva - Ženy

NPhttps://youtu.be/aFcCqCDGpFw Stanislav Gajdůšek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9692301

Kód: a9692301



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/28 sportovní areál, Velikonoční pohár,2B
-
2013/04/20 Vsetín, areál Jasenice, Velikonoční Pohár Sdh Vsetín
-
2014/04/19 Vsetín, III. Velikonoční pohár SDH Vsetín
-
Kdy Kde Liga


Komentáře