Rok:

Výsledky ročníku 2003 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Body
1. Milenov 101 18,54PR
5
4
9
2. Radíkov 90 18,30PR
15
-15
-. Valšovice (Hranice VI) 90 19,07PR
2
0
2
4. Milotice nad Bečvou 76 19,09PR--0
5. Paršovice 72 18,65PR
0
1
1
6. Bezuchov 64 19,61PR
0
6
6
7. Čekyně - Přerov VII 62 19,79PR
10
12
22
8. Opatovice 61 19,47PR
0
5
5
9. Výkleky 58 19,60PR
12
10
22
10. Hlinsko 56 19,06PR
0
15
15
11. Olšovec 55 19,15PR
0
2
2
12. Černotín 38 20,39PR
8
0
8
13. Horní Újezd 27 19,74PR
0
8
8
14. Býškovice 26 20,20PR
0
3
3
15. Radkova Lhota 19 20,67PR
4
0
4
16. Lhota 13 20,75PR
3
-3
17. Buk 12 21,18PR
6
0
6
18. Ústí 4 23,93PR--0
19. Troubky 2 22,39PR
0
-0
20. Drahotuše (Hranice IV) 1 22,31PR
0
0
0
-. Veselíčko 1 25,86PR
1
-1
22. Petrovice 0 17,75TR--0
-. Plumlov 0 18,04PV--0
-. Babice 0 18,19VS
0
-0
-. Letohrad - Jeleni 0 18,42UO--0
-. Břevenec 0 18,54OL--0
-. Mistřice 0 18,65UH--0
-. Petrov 0 18,70HO--0
-. Hodějice 0 18,71VY
0
-0
-. Mniší 0 18,76NJ--0
-. Šarovy 0 18,80ZL--0
-. Prchalov 0 18,81NJ--0
-. Vlkoš 0 19,00HO--0
-. Úherce 0 19,15PS--0
-. Rychlov 0 19,27KM
0
-0
-. Trnov 0 19,28RK--0
-. Neplachovice 0 19,30OP--0
-. Starý Lískovec Sport 0 19,55BM--0
-. Štrbice 0 19,59TP--0
-. Stará Ves 0 19,67FM--0
-. Stražisko 0 19,70PV--0
-. Vacenovice 0 19,77HO--0
-. Lhenice 0 19,79TP--0
-. Hněvošice 0 19,86OP--0
-. Krumsín 0 20,09PV--0
-. Bořenovice 0 20,16KM--0
-. Výčapy 0 20,44TR--0
-. Mikulovice 0 20,74TR--0
-. Bartovice 0 21,00OV--0
-. Stražisko B 0 21,22PV--0
-. Kokory 0 21,36PR--0
-. Loukov 0 21,80KM--0
-. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 0 22,00PR-
0
0
-. Hluzov 0 22,55PR-
0
0
-. Luboměř 0 22,68NJ--0
-. Hranice 0 22,94PR--0
-. Velký Ořechov 0 23,19ZL
0
-0
-. Bořenovice B 0 23,24KM--0
-. Vítonice 0 24,16KM
0
0
0
-. Popůvky 0 24,79TR--0
-. Rakov 0 24,80PR-
0
0
-. Skoky 0 25,33PR--0
-. Partutovice 0 26,06PR--0
-. Prostřední Bečva 0 26,57VS--0
-. Střítež nad Ludinou 0 26,95PR
0
-0
-. Juřinka 0 27,16VS--0
-. Střelice 0 27,41OL--0
-. Jindřichov 0 28,18PR
0
-0
-. Špičky 0 28,24PR--0
-. Soběchleby 0 28,40PR
0
-0
-. Kobylí 0 28,54BV--0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 28,79PR--0
-. Počenice 0 28,99KM--0
-. Jezernice 0 29,30PR
0
0
0
-. Blazice 0 31,28KM--0
-. Provodovice 0 31,58PR--0
-. Oprostovice 0 31,98PR
0
-0
-. Radvanice 0 32,35PR
0
-0
-. Prostřední Bečva B 0 33,70VS--0
-. Lukov 0 34,87ZL
0
-0
-. Bystřice pod Hostýnem 0 35,91KM--0
-. Chropyně 0 36,97KM--0
-. Rouské 0 39,12PR-
0
0
-. Žákovice 0 40,17PR-
0
0
-. Zábeštní Lhota 0 41,06PR--0
-. Všechovice 0 42,91PR-
0
0
-. Vysoká 0 45,27VS--0
-. Kunčice 0 48,13PR--0
-. Nové Dvory 0 51,87JI
0
-0
-. Týn nad Bečvou 0 54,32PR
0
-0
-. Velký Ořechov B 0 NPZL
0
-0
-. Domaželice 0 NPPR--0
-. Hostašovice 0 NPNJ--0
-. Dobrotice 0 NPKM--0
-. Brumov 0 NPZL--0
-. Němetice 0 NPVS--0
-. Radslavice 0 NPPR--0
-. Potštát 0 NPPR--0
-. Dolní Bojanovice 0 NPHO--0
-. Lazníčky 0 NPPR--0
-. Hradčany 0 NPPR--0
-. Dobrčice 0 NPPR--0
-. Lešná 0 NPVS--0
-. Košatka 0 NPFM--0
-. Nová Ves 0 NPFM--0
-. Dřevohostice 0 NPPR--0
-. Hrabůvka 0 NPPR--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Body
1. Opatovice 129 19,19PR
2
15
17
2. Hlinsko 118 19,41PR
6
10
16
3. Horní Újezd 106 19,41PR-
12
12
4. Paršovice 94 20,13PR
3
6
9
5. Býškovice 85 20,32PR
12
8
20
6. Milotice nad Bečvou 71 19,44PR
15
-15
7. Radkova Lhota 67 18,67PR
0
5
5
8. Čekyně - Přerov VII 62 21,54PR
10
4
14
9. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 58 20,72PR
1
2
3
10. Sobíšky 43 22,08PR
8
-8
11. Bělotín 32 24,35PR
5
3
8
12. Lazníčky 7 31,52PR--0
13. Střítež nad Ludinou 4 29,11PR
4
-4
-. Potštát 4 NPPR--0
15. Soběchleby 3 46,64PR--0
16. Hustopeče nad Bečvou 1 28,42PR--0
17. Výčapy 0 18,21TR--0
-. Stará Ves 0 18,40FM--0
-. Petřvald 2-Petřvaldík 0 19,33NJ--0
-. Loukov 0 19,45KM
0
-0
-. Kunovice 0 20,09VS
0
-0
-. Radíkov 0 20,61PR--0
-. Lhotky 0 21,38ZR--0
-. Rychlov 0 21,70KM--0
-. Lhota 0 22,59PR--0
-. Bartovice 0 24,76OV--0
-. Špičky 0 33,92PR--0
-. Krumsín 0 49,15PV--0
-. Týn nad Bečvou 0 62,46PR
0
0
-0


Celkem se účastnilo:  136 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: