Rok:

Výsledky ročníku 2003 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Če
3
Be
4
Ol
5
Tr
6
Op
7
Body
1. Milenov 101 18,54PR
5
4
-
2
8
5
12
36
2. Radíkov 90 18,30PR
15
--
0
15
0
15
45
-. Valšovice (Hranice VI) 90 19,07PR
2
0
-
12
10
1
10
35
4. Milotice nad Bečvou 76 19,09PR--
10
3
-
15
-28
5. Paršovice 72 18,65PR
0
1
-
5
8
0
5
19
6. Bezuchov 64 19,61PR
0
6
15
0
12
10
4
47
7. Čekyně - Přerov VII 62 19,79PR
10
12
1
-
1
8
0
32
8. Opatovice 61 19,47PR
0
5
5
0
5
12
0
27
9. Výkleky 58 19,60PR
12
10
8
8
3
0
6
47
10. Hlinsko 56 19,06PR
0
15
-
15
0
6
8
44
11. Olšovec 55 19,15PR
0
2
12
0
0
-
3
17
12. Černotín 38 20,39PR
8
0
-
10
3
3
0
24
13. Horní Újezd 27 19,74PR
0
8
3
-
0
-
0
11
14. Býškovice 26 20,20PR
0
3
-
6
4
0
0
13
15. Radkova Lhota 19 20,67PR
4
0
6
0
-
4
1
15
16. Lhota 13 20,75PR
3
--
4
0
2
2
11
17. Buk 12 21,18PR
6
0
0
0
--
0
6
18. Ústí 4 23,93PR--
4
-
0
--4
19. Troubky 2 22,39PR
0
-
2
0
0
0
-2
20. Drahotuše (Hranice IV) 1 22,31PR
0
0
-
1
0
0
0
1
-. Veselíčko 1 25,86PR
1
------1
22. Petrovice 0 17,75TR------
0
0
-. Plumlov 0 18,04PV------
0
0
-. Babice 0 18,19VS
0
---
0
0
0
0
-. Letohrad - Jeleni 0 18,42UO------
0
0
-. Břevenec 0 18,54OL------
0
0
-. Mistřice 0 18,65UH------
0
0
-. Petrov 0 18,70HO------
0
0
-. Hodějice 0 18,71VY
0
-----
0
0
-. Mniší 0 18,76NJ-------0
-. Šarovy 0 18,80ZL---
0
---0
-. Prchalov 0 18,81NJ-------0
-. Vlkoš 0 19,00HO------
0
0
-. Úherce 0 19,15PS------
0
0
-. Rychlov 0 19,27KM
0
--
0
--
0
0
-. Trnov 0 19,28RK------
0
0
-. Neplachovice 0 19,30OP-------0
-. Starý Lískovec Sport 0 19,55BM------
0
0
-. Štrbice 0 19,59TP------
0
0
-. Stará Ves 0 19,67FM------
0
0
-. Stražisko 0 19,70PV---
0
---0
-. Vacenovice 0 19,77HO------
0
0
-. Lhenice 0 19,79TP------
0
0
-. Hněvošice 0 19,86OP-------0
-. Krumsín 0 20,09PV------
0
0
-. Bořenovice 0 20,16KM-------0
-. Výčapy 0 20,44TR------
0
0
-. Mikulovice 0 20,74TR------
0
0
-. Bartovice 0 21,00OV-------0
-. Stražisko B 0 21,22PV---
0
---0
-. Kokory 0 21,36PR-----
0
-0
-. Loukov 0 21,80KM---
0
---0
-. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 0 22,00PR-
0
0
0
---0
-. Hluzov 0 22,55PR-
0
--
0
0
-0
-. Luboměř 0 22,68NJ-------0
-. Hranice 0 22,94PR-------0
-. Velký Ořechov 0 23,19ZL
0
------0
-. Bořenovice B 0 23,24KM-------0
-. Vítonice 0 24,16KM
0
0
----
0
0
-. Popůvky 0 24,79TR-------0
-. Rakov 0 24,80PR-
0
-
0
0
--0
-. Skoky 0 25,33PR-------0
-. Partutovice 0 26,06PR----
0
--0
-. Prostřední Bečva 0 26,57VS-------0
-. Střítež nad Ludinou 0 26,95PR
0
------0
-. Juřinka 0 27,16VS-------0
-. Střelice 0 27,41OL-------0
-. Jindřichov 0 28,18PR
0
---
0
--0
-. Špičky 0 28,24PR-------0
-. Soběchleby 0 28,40PR
0
------0
-. Kobylí 0 28,54BV-------0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 28,79PR---
0
-
0
-0
-. Počenice 0 28,99KM-------0
-. Jezernice 0 29,30PR
0
0
-----0
-. Blazice 0 31,28KM-------0
-. Provodovice 0 31,58PR-------0
-. Oprostovice 0 31,98PR
0
--
0
---0
-. Radvanice 0 32,35PR
0
--
0
---0
-. Prostřední Bečva B 0 33,70VS-------0
-. Lukov 0 34,87ZL
0
------0
-. Bystřice pod Hostýnem 0 35,91KM-------0
-. Chropyně 0 36,97KM-------0
-. Rouské 0 39,12PR-
0
-----0
-. Žákovice 0 40,17PR-
0
-----0
-. Zábeštní Lhota 0 41,06PR-------0
-. Všechovice 0 42,91PR-
0
-----0
-. Vysoká 0 45,27VS-------0
-. Kunčice 0 48,13PR-------0
-. Nové Dvory 0 51,87JI
0
------0
-. Týn nad Bečvou 0 54,32PR
0
------0
-. Velký Ořechov B 0 NPZL
0
------0
-. Domaželice 0 NPPR--
0
----0
-. Dobrotice 0 NPKM-----
0
-0
-. Hostašovice 0 NPNJ-------0
-. Němetice 0 NPVS---
0
---0
-. Radslavice 0 NPPR--
0
----0
-. Brumov 0 NPZL------
0
0
-. Potštát 0 NPPR--
0
----0
-. Dolní Bojanovice 0 NPHO-------0
-. Hradčany 0 NPPR--
0
----0
-. Lazníčky 0 NPPR-------0
-. Dobrčice 0 NPPR--
0
----0
-. Košatka 0 NPFM------
0
0
-. Lešná 0 NPVS-------0
-. Dřevohostice 0 NPPR-----
0
-0
-. Nová Ves 0 NPFM------
0
0
-. Hrabůvka 0 NPPR--
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Če
3
Be
4
Ol
5
Tr
6
Op
7
Body
1. Opatovice 129 19,19PR
2
15
12
15
10
10
12
76
2. Hlinsko 118 19,41PR
6
10
15
8
3
12
15
69
3. Horní Újezd 106 19,41PR-
12
10
3
15
15
4
59
4. Paršovice 94 20,13PR
3
6
-
5
5
6
8
33
5. Býškovice 85 20,32PR
12
8
-
12
8
8
5
53
6. Milotice nad Bečvou 71 19,44PR
15
--
10
---25
7. Radkova Lhota 67 18,67PR
0
5
0
6
--
3
14
8. Čekyně - Přerov VII 62 21,54PR
10
4
6
---
10
30
9. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 58 20,72PR
1
2
0
4
12
-
0
19
10. Sobíšky 43 22,08PR
8
---
6
4
6
24
11. Bělotín 32 24,35PR
5
3
8
-
4
5
-25
12. Lazníčky 7 31,52PR--
5
----5
13. Střítež nad Ludinou 4 29,11PR
4
------4
-. Potštát 4 NPPR--
4
----4
15. Soběchleby 3 46,64PR-------0
16. Hustopeče nad Bečvou 1 28,42PR--
0
----0
17. Výčapy 0 18,21TR------
0
0
-. Stará Ves 0 18,40FM------
0
0
-. Petřvald 2-Petřvaldík 0 19,33NJ------
0
0
-. Loukov 0 19,45KM
0
--
0
--
0
0
-. Kunovice 0 20,09VS
0
-----
0
0
-. Radíkov 0 20,61PR------
0
0
-. Lhotky 0 21,38ZR------
0
0
-. Rychlov 0 21,70KM-------0
-. Lhota 0 22,59PR---
0
-
0
-0
-. Bartovice 0 24,76OV-------0
-. Špičky 0 33,92PR-------0
-. Krumsín 0 49,15PV-------0
-. Týn nad Bečvou 0 62,46PR
0
0
------0


Celkem se účastnilo:  136 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: