Rok:

Výsledky ročníku 2004 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Lh
3
II
4
Body
1. Radkova Lhota 122 18,89PR
0
0
15
8
23
2. Olšovec 110 19,04PR
10
15
0
15
40
3. Paršovice 92 19,46PR
8
0
0
5
13
4. Milenov 86 16,64PR
15
12
8
-35
-. Bezuchov 86 18,85PR
12
10
4
0
26
6. Výkleky 85 18,95PR
4
0
0
10
14
7. Hlinsko 72 18,92PR
0
0
10
-10
8. Milotice nad Bečvou 65 18,58PR---
12
12
-. Valšovice (Hranice VI) 65 19,12PR
5
0
0
-5
10. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 56 20,05PR
6
0
6
-12
11. Horní Újezd 41 19,06PR-
8
-
6
14
12. Býškovice 34 19,85PR
0
6
2
-8
13. Opatovice 23 20,29PR-
4
12
-16
14. Ústí 20 20,69PR-
5
1
0
6
15. Černotín 13 20,72PR-
1
0
-1
-. Buk 13 21,17PR--
3
3
6
-. Lhota 13 21,53PR
0
-
5
-5
18. Drahotuše (Hranice IV) 9 21,94PR
0
0
--0
19. Bělotín 4 22,82PR-
0
0
1
1
-. Provodovice 4 23,96PR-
0
--0
-. Radslavice 4 26,87PR---
4
4
22. Jindřichov 3 22,94PR
2
---2
-. Troubky 3 23,86PR
3
--
0
3
24. Henčlov - Přerov VIII 2 26,84PR---
2
2
25. Oprostovice 1 23,97PR-
0
0
-0
26. Plumlov 0 17,51PV--
0
-0
-. Šarovy 0 17,92ZL----0
-. Letohrad - Jeleni 0 17,95UO----0
-. Petrovice 0 17,98TR----0
-. Babice 0 18,00VS--
0
-0
-. Vacenovice 0 18,06HO----0
-. Žďár 0 18,30JH----0
-. Mistřice 0 18,48UH----0
-. Petrov 0 18,50HO----0
-. Výčapy 0 18,75TR----0
-. Rychlov 0 18,77KM----0
-. Prchalov 0 18,84NJ----0
-. Pustkovec 0 18,91OV----0
-. Radíkov 0 19,06PR----0
-. Krumsín 0 19,06PV----0
-. Bašnice 0 19,10JC----0
-. Mniší 0 19,11NJ----0
-. Vlkoš 0 19,15HO----0
-. Úherce 0 19,23PS----0
-. Držková 0 19,66ZL
0
0
--0
-. Hůrky 0 19,70RO----0
-. Luboměř 0 19,78NJ----0
-. Vítonice 0 19,82KM-
0
--0
-. Milenov B 0 19,84PR----0
-. Trnov 0 19,99RK----0
-. Neplachovice 0 20,22OP----0
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 20,35PB----0
-. Kokory 0 20,46PR
0
---0
-. Brněnec 0 20,56SY----0
-. Břevenec 0 21,36OL----0
-. Velké Hoštice 0 21,54OP----0
-. Ludslavice 0 22,55KM----0
-. Špičky 0 22,92PR----0
-. Košatka 0 23,31FM----0
-. Poruba 0 23,40PR----0
-. Veselíčko 0 23,53PR----0
-. Bolatice 0 24,46OP----0
-. Radotín 0 24,89PR----0
-. Skoky 0 25,15PR----0
-. Hodějice 0 25,25VY
0
---0
-. Domamyslice 0 25,30PV----0
-. Lhota u Vsetína 0 28,25VS----0
-. Partutovice 0 29,63PR----0
-. Dřevohostice 0 29,64PR----0
-. Čechy 0 35,56PR
0
-
0
0
0
-. Soběchleby 0 38,43PR----0
-. nerozlišeno 0 40,38-----0
-. Žákovice 0 41,11PR--
0
-0
-. Horní Těšice 0 53,32PR----0
-. Troubky B 0 53,46PR----0
-. Potštát 0 57,28PR
0
---0
-. Jezernice 0 NPPR---
0
0
-. Rymice 0 NPKM----0
-. Přestavlky 0 NPPR
0
---0
-. Rouské 0 NPPR-
0
--0
-. Čekyně - Přerov VII 0 NPPR----0
-. Litava 0 NPBO----0
-. Všechovice 0 NPPR-
0
--0
-. Kyžlířov 0 NPPR---
0
0
-. Dobrčice 0 NPPR---
0
0
-. Nová Ves 0 NPFM----0
-. Hradčany 0 NPPR---
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Lh
3
II
4
Body
1. Hlinsko 161 19,31PR
0
8
12
15
35
2. Opatovice 138 18,48PR-
15
15
12
42
3. Radkova Lhota 130 19,73PR
15
-
0
6
21
4. Býškovice 91 21,42PR
10
10
8
-28
5. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 88 19,54PR
6
12
5
-23
6. Horní Újezd 75 19,77PR-
6
-
8
14
7. Paršovice 74 20,46PR
12
5
6
-23
8. Bělotín 56 22,03PR-
4
10
5
19
9. Černotín 55 22,65PR-
3
4
-7
10. Jindřichov 11 29,47PR
0
-
3
0
3
11. Špičky 10 NPPR---
10
10
12. Výčapy 0 17,68TR----0
-. Stará Ves 0 18,11FM----0
-. Kunovice 0 18,55VS----0
-. Lhotky 0 18,89ZR----0
-. Pustkovec 0 18,92OV----0
-. Úherce 0 19,29PS----0
-. Petřvald 2-Petřvaldík 0 19,59NJ----0
-. Loukov 0 19,69KM
0
0
--0
-. Radíkov 0 20,39PR----0
-. Opatovice B 0 22,23PR----0
-. Loukov 0 22,32HB----0
-. Komárovice 0 25,29VS----0
-. Domamyslice 0 26,64PV----0
-. Potštát 0 71,24PR
0
---0
-. Hlubočky 0 NPOL----0
-. Milotice nad Bečvou 0 NPPR----0


Celkem se účastnilo:  114 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: