Rok:

Výsledky ročníku 2005 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Radíkov 137 17,87PR
6
6
2. Milotice nad Bečvou 136 18,25PR
0
0
3. Olšovec 127 17,84PR
0
0
4. Radkova Lhota 117 18,58PR
15
15
5. Valšovice (Hranice VI) 104 18,68PR
10
10
6. Hlinsko 94 18,51PR
12
12
7. Paršovice 85 18,96PR
8
8
8. Výkleky 78 19,05PR
0
0
9. Milenov 60 19,31PR
2
2
10. Horní Újezd 57 18,52PR-0
11. Ústí 51 19,88PR
1
1
12. Lhota 31 20,25PR
4
4
13. Býškovice 22 19,86PR
3
3
14. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 18 20,17PR
0
0
-. Černotín 18 20,84PR
0
0
16. Opatovice 9 20,05PR-0
17. Troubky 6 22,87PR-0
18. Čekyně - Přerov VII 5 21,91PR-0
-. Jindřichov 5 22,04PR
0
0
-. Buk 5 NPPR-0
21. Bezuchov 4 21,11PR-0
-. Bělotín 4 NPPR-0
23. Provodovice 3 21,31PR-0
-. Drahotuše (Hranice IV) 3 21,37PR
0
0
-. Henčlov - Přerov VIII 3 25,72PR-0
26. Radslavice 1 NPPR-0
27. Plumlov 0 17,39PV-0
-. Držková 0 17,74ZL
0
0
-. Prchalov 0 17,76NJ-0
-. Úherce 0 17,91PS-0
-. Babice 0 17,93VS
0
0
-. Žďár 0 18,05JH-0
-. Nevcehle 0 18,08JI-0
-. Vacenovice 0 18,13HO-0
-. Mniší 0 18,31NJ-0
-. Petrovice 0 18,33TR-0
-. Vlkoš 0 18,38HO-0
-. Benetice 0 18,47TR-0
-. Šarovy 0 18,52ZL-0
-. Pustkovec 0 18,56OV-0
-. Bašnice 0 18,66JC-0
-. Neplachovice 0 18,70OP-0
-. Mikulovice 0 18,73TR-0
-. Litava 0 18,75BO-0
-. Pravčice 0 18,77KM
0
0
-. Bořenovice 0 18,87KM-0
-. Letohrad - Jeleni 0 18,88UO-0
-. Bolatice 0 18,97OP-0
-. Bohdalín 0 19,02PE-0
-. Lešná 0 19,11VS-0
-. Petrov 0 19,14HO-0
-. Němetice 0 19,36VS-0
-. Břevenec 0 19,49OL-0
-. Stražisko 0 19,60PV-0
-. Luboměř 0 19,61NJ-0
-. Vítonice 0 19,73KM-0
-. Kokory 0 19,81PR
0
0
-. Rychlov 0 20,46KM
0
0
-. Vrbice 0 20,65KA-0
-. Dětkovice 0 21,08PV-0
-. Kunovice 0 21,20VS-0
-. Tísek 0 21,41NJ-0
-. Brněnec 0 21,89SY-0
-. Lhota u Vsetína 0 22,30VS-0
-. Přerov 0 22,86PR-0
-. Radkova Lhota B 0 23,53PR-0
-. Špičky 0 24,95PR-0
-. Poruba 0 24,97PR-0
-. Radotín 0 25,04PR
0
0
-. Dřevohostice 0 25,38PR-0
-. Hustopeče nad Bečvou 0 25,41PR-0
-. Oprostovice 0 25,88PR
0
0
-. Soběsuky 0 26,01PV-0
-. Rouské 0 26,34PR-0
-. Prosenice 0 27,29PR
0
0
-. Skalička 0 28,08PR-0
-. Černotín B 0 28,43PR-0
-. Nová Ves u Světlé 0 29,82HB-0
-. Hrabůvka 0 30,93PR-0
-. Vysoká 0 33,76PR-0
-. Bystřice pod Hostýnem 0 39,59KM-0
-. Podhradní Lhota 0 41,46KM-0
-. Tučín 0 44,86PR-0
-. Klokočí 0 47,65PR-0
-. Kladeruby 0 49,76VS-0
-. Přestavlky 0 50,72PR
0
0
-. Kunčice 0 NPPR-0
-. Čechy 0 NPPR-0
-. Horní Těšice 0 NPPR-0
-. Podhradní Lhota B 0 NPKM-0
-. Nová Ves 0 NPFM-0
-. Dolní Bojanovice 0 NPHO-0
-. Lipná 0 NPPR-0
-. Jezernice 0 NPPR-0
-. Stražisko B 0 NPPV-0
-. Hradčany 0 NPPR-0
-. Prusinovice 0 NPKM-0
-. Rychlov B 0 NPKM-0
-. Osek nad Bečvou 0 NPPR-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Hlinsko 166 19,54PR
15
15
2. Opatovice 140 18,76PR
8
8
3. Radkova Lhota 125 19,46PR
12
12
-. Paršovice 125 20,02PR
0
0
5. Horní Újezd 103 19,55PR-0
6. Bělotín 99 20,73PR-0
7. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 84 20,80PR
6
6
8. Černotín 80 21,17PR
5
5
9. Býškovice 27 22,29PR
10
10
10. Radíkov 19 19,57PR-0
-. Jindřichov 19 23,22PR-0
12. Špičky 6 NPPR-0
13. Staměřice 4 NPPR-0
14. Stará Ves 0 18,13FM-0
-. Lhotky 0 18,34ZR-0
-. Kunovice 0 18,87VS-0
-. Nevcehle 0 19,01JI-0
-. Brněnec 0 19,17SY-0
-. Loukov 0 19,27KM
0
0
-. Loukov 0 19,64HB-0
-. Úherce 0 20,02PS-0
-. Komárovice 0 20,50VS-0
-. Dětkovice 0 23,30PV-0
-. Dřevohostice 0 26,59PR-0
-. Kladeruby 0 28,33VS-0
-. Čechy 0 28,43PR-0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 47,27PR-0
-. Partutovice 0 52,78PR-0


Celkem se účastnilo:  127 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: