Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Radíkov 152 17,46PR
15
15
2. Milotice nad Bečvou 138 18,09PR
12
12
3. Olšovec 130 18,59PR
8
8
4. Valšovice (Hranice VI) 122 18,61PR
10
10
5. Hlinsko 116 18,67PR
0
0
6. Horní Újezd 81 18,10PR-0
7. Výkleky 73 18,65PR
6
6
8. Ústí 58 19,16PR
0
0
9. Paršovice 56 18,86PR
4
4
10. Radkova Lhota 33 19,32PR
0
0
11. Provodovice 15 20,64PR
0
0
12. Černotín 14 20,56PR
3
3
13. Troubky 11 23,48PR
0
0
14. Radkova Lhota B 7 20,60PR
0
0
-. Jindřichov 7 22,55PR
2
2
16. Drahotuše (Hranice IV) 1 22,22PR
0
0
17. Držková 0 18,30ZL
0
0
-. Pravčice 0 18,35KM-0
-. Babice 0 18,70VS
0
0
-. Rychlov 0 18,93KM
0
0
-. Mistřice 0 19,43UH-0
-. Dobrotice 0 19,47KM-0
-. Kunovice 0 19,71VS
0
0
-. Opatovice 0 19,81PR
0
0
-. Špičky 0 19,85PR-0
-. Luboměř 0 19,90NJ-0
-. Vítonice 0 19,90KM-0
-. Lhota 0 20,10PR
0
0
-. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 0 20,88PR
0
0
-. Kokory 0 20,90PR-0
-. Moravský Beroun 0 21,19BR-0
-. Hustopeče nad Bečvou 0 21,37PR-0
-. Radotín 0 21,82PR-0
-. Hostašovice 0 21,92NJ-0
-. Čechy 0 22,00PR
0
0
-. Střítež nad Ludinou 0 22,06PR
0
0
-. Bělotín 0 22,76PR-0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 23,57PR
0
0
-. Bílovice 0 24,25PV-0
-. Poruba 0 24,42PR-0
-. Osek nad Bečvou 0 25,81PR-0
-. Starojická Lhota 0 26,78NJ-0
-. Lešná 0 27,22VS-0
-. Bezuchov 0 34,11PR-0
-. Vysoká 0 36,19PR-0
-. Podhradní Lhota 0 36,82KM-0
-. Tučín 0 NPPR-0
-. Němetice 0 NPVS-0
-. Pustkovec 0 NPOV-0
-. Ruda nad Moravou 0 NPSU-0
-. Býškovice 0 NPPR-0
-. Horní Těšice 0 NPPR-0
-. Dětkovice 0 NPPV-0
-. Beňov 0 NPPR-0
-. Žulová 0 NPJE-0
-. Loučka 0 NPVS-0
-. Partutovice 0 NPPR-0
-. Nový Malín 0 NPSU-0
-. Lipná 0 NPPR-0
-. nerozlišeno 0 NP--0
-. Velký Týnec 0 NPOL-0
-. Radslavice 0 NPPR-0
-. Olomouc 0 NPOL-0
-. Prosenice 0 NPPR-0
-. Lazníky 0 NPPR-0
-. Seč 0 NPPV-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Body
1. Opatovice 153 18,91PR
15
15
2. Hlinsko 146 19,04PR
0
0
3. Radkova Lhota 136 19,52PR
0
0
4. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 108 19,91PR
10
10
5. Černotín 99 20,41PR
6
6
6. Milotice nad Bečvou 90 19,20PR-0
7. Paršovice 77 21,16PR
3
3
8. Býškovice 59 20,89PR
8
8
9. Jindřichov 51 21,84PR
2
2
10. Kunovice 0 17,86VS
0
0
-. Loukov 0 18,72KM
0
0
-. Radíkov 0 20,48PR
0
0
-. Komárovice 0 21,61VS-0
-. Horní Újezd 0 22,58PR-0
-. Čechy 0 24,24PR-0
-. Bělotín 0 26,24PR-0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 32,46PR
0
0
-. Loučka 0 33,15VS-0
-. Partutovice 0 34,07PR-0
-. Osek nad Bečvou 0 34,84PR-0
-. Poruba 0 40,79PR-0
-. Zlaté Hory 0 NPJE-0
-. Zdětín 0 NPPV-0
-. Velký Týnec 0 NPOL-0
-. Hrabová 0 NPSU-0
-. Kolšov 0 NPSU-0
-. Štětovice 0 NPPV-0
-. Komárovice 0 NPTR-0
-. Hlubočky 0 NPOL-0


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: