Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Lh
2

3
Ok
4
Be
5
Ol
6
Tr
7
Op
8
Ra
9
Ji
10
Ra
11
Če
12
Pa
13
Ús
14
Ho
15
Mi
16
Pr
17
Body
1. Radíkov 152 17,46PR
15
15
-
8
12
0
15
15
15
15
15
----
10
-135
2. Milotice nad Bečvou 138 18,09PR
12
0
0
-
15
0
10
0
0
10
12
12
10
12
15
8
-116
3. Olšovec 130 18,59PR
8
8
15
12
0
15
0
0
0
8
10
15
15
8
8
0
0
122
4. Valšovice (Hranice VI) 122 18,61PR
10
10
0
-
6
10
-
10
12
0
4
10
8
15
12
15
-122
5. Hlinsko 116 18,67PR
0
12
8
10
10
12
12
12
0
0
6
8
0
6
10
0
-106
6. Horní Újezd 81 18,10PR-
0
10
-
8
-
5
3
0
12
0
-
12
4
0
12
-66
7. Výkleky 73 18,65PR
6
3
12
-
0
-
4
-
5
6
10
0
6
0
6
--58
8. Ústí 58 19,16PR
0
4
0
6
4
6
-
2
8
-
2
0
-
10
4
6
-52
9. Paršovice 56 18,86PR
4
0
5
-
3
8
3
8
10
5
3
0
0
0
-
1
-50
10. Radkova Lhota 33 19,32PR
0
6
-
3
5
---
0
-
5
-
5
3
1
3
-31
11. Provodovice 15 20,64PR
0
0
0
4
-
3
1
0
0
2
0
-
0
2
3
0
-15
12. Černotín 14 20,56PR
3
0
6
-
0
0
-----
1
2
0
0
2
-14
13. Troubky 11 23,48PR
0
--
5
--
0
-
0
--
2
0
0
0
--7
14. Radkova Lhota B 7 20,60PR
0
-
0
---
2
0
-
0
0
-
0
--
4
-6
-. Jindřichov 7 22,55PR
2
0
0
-
0
4
0
-
0
1
--
0
0
---7
16. Drahotuše (Hranice IV) 1 22,22PR
0
0
1
--
0
--
0
0
--
0
-
0
0
-1
17. Držková 0 18,30ZL
0
-----
0
--------
0
-0
-. Pravčice 0 18,35KM----
0
------------0
-. Babice 0 18,70VS
0
-------------
0
--0
-. Rychlov 0 18,93KM
0
-----------
0
----0
-. Mistřice 0 19,43UH--------------
0
0
-0
-. Dobrotice 0 19,47KM--------------
0
--0
-. Kunovice 0 19,71VS
0
-------------
0
--0
-. Opatovice 0 19,81PR
0
0
-
0
---
0
----
0
0
0
--0
-. Špičky 0 19,85PR---
0
---
0
0
--
0
0
0
0
-
0
0
-. Luboměř 0 19,90NJ-----
0
---
0
-------0
-. Vítonice 0 19,90KM----------
0
-
0
----0
-. Lhota 0 20,10PR
0
0
--
0
-
0
0
0
--------0
-. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 0 20,88PR
0
---
0
0
---
0
-------0
-. Kokory 0 20,90PR-
0
--
0
------------0
-. Moravský Beroun 0 21,19BR------------
0
----0
-. Hustopeče nad Bečvou 0 21,37PR-----------
0
---
0
-0
-. Radotín 0 21,82PR--
0
-
0
--
0
--
0
-
0
0
0
--0
-. Hostašovice 0 21,92NJ--------------
0
0
-0
-. Čechy 0 22,00PR
0
0
0
0
--
0
-
0
-
0
------0
-. Střítež nad Ludinou 0 22,06PR
0
----
0
0
--
0
0
0
0
0
---0
-. Bělotín 0 22,76PR---
0
----
0
--------0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 23,57PR
0
--
0
--
0
---
0
---
0
0
-0
-. Bílovice 0 24,25PV------
0
----------0
-. Poruba 0 24,42PR-----------
0
---
0
-0
-. Osek nad Bečvou 0 25,81PR------
0
----------0
-. Starojická Lhota 0 26,78NJ---------------
0
-0
-. Lešná 0 27,22VS-----------
0
0
----0
-. Bezuchov 0 34,11PR----
0
------------0
-. Vysoká 0 36,19PR-----------
0
---
0
-0
-. Podhradní Lhota 0 36,82KM-
0
----------
0
----0
-. Seč 0 NPPV----------------
0
0
-. Lazníky 0 NPPR---
0
-------------0
-. Němetice 0 NPVS-----------------0
-. Tučín 0 NPPR----------
0
------0
-. Pustkovec 0 NPOV---------------
0
-0
-. Ruda nad Moravou 0 NPSU----------------
0
0
-. Býškovice 0 NPPR--
0
--------------0
-. Dětkovice 0 NPPV----------------
0
0
-. Horní Těšice 0 NPPR-------------
0
---0
-. Žulová 0 NPJE----------------
0
0
-. Beňov 0 NPPR---
0
-------------0
-. Loučka 0 NPVS-----------------0
-. Nový Malín 0 NPSU----------------
0
0
-. Partutovice 0 NPPR---------
0
-------0
-. Lipná 0 NPPR---
0
-------------0
-. Velký Týnec 0 NPOL----------------
0
0
-. nerozlišeno 0 NP-----
0
------------0
-. Olomouc 0 NPOL----------------
0
0
-. Radslavice 0 NPPR---
0
-------------0
-. Prosenice 0 NPPR---
0
-------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Lh
2

3
Ok
4
Be
5
Ol
6
Tr
7
Op
8
Ra
9
Ji
10
Ra
11
Če
12
Pa
13
Ús
14
Ho
15
Mi
16
Pr
17
Body
1. Opatovice 153 18,91PR
15
10
-
0
0
15
15
12
0
10
12
-
12
0
10
15
-126
2. Hlinsko 146 19,04PR
0
15
15
15
15
0
10
0
0
15
8
0
15
8
8
0
0
124
3. Radkova Lhota 136 19,52PR
0
0
-
6
0
-
12
6
15
0
15
15
10
15
12
12
-118
4. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 108 19,91PR
10
12
--
12
0
8
5
6
8
0
12
8
6
0
--87
5. Černotín 99 20,41PR
6
8
12
-
0
12
6
0
10
0
6
8
5
12
6
8
-99
6. Milotice nad Bečvou 90 19,20PR---
10
--
0
15
12
12
10
10
0
0
15
6
-90
7. Paršovice 77 21,16PR
3
5
8
-
8
10
3
8
8
4
-
6
4
--
10
-77
8. Býškovice 59 20,89PR
8
-
6
------
2
4
4
6
10
5
--45
9. Jindřichov 51 21,84PR
2
6
10
4
-
8
4
--
0
--
3
4
---41
10. Kunovice 0 17,86VS
0
0
---------------0
-. Loukov 0 18,72KM
0
---
0
-------
0
----0
-. Radíkov 0 20,48PR
0
---
0
--
0
0
0
-------0
-. Komárovice 0 21,61VS--------------
0
0
-0
-. Horní Újezd 0 22,58PR---
0
0
---------
0
-
0
0
-. Čechy 0 24,24PR---
0
--
0
---
0
------0
-. Bělotín 0 26,24PR---
0
-------------0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 32,46PR
0
-----
0
----------0
-. Loučka 0 33,15VS-----------------0
-. Partutovice 0 34,07PR---------
0
-------0
-. Osek nad Bečvou 0 34,84PR---
0
--
0
----------0
-. Poruba 0 40,79PR---------------
0
-0
-. Hlubočky 0 NPOL----------------
0
0
-. Komárovice 0 NPTR-------------
0
---0
-. Zlaté Hory 0 NPJE----------------
0
0
-. Zdětín 0 NPPV----------------
0
0
-. Velký Týnec 0 NPOL----------------
0
0
-. Hrabová 0 NPSU----------------
0
0
-. Kolšov 0 NPSU----------------
0
0
-. Štětovice 0 NPPV----------------
0
0


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: