Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Lh
2

3
Ok
4
Body
1. Radíkov 152 17,46PR
15
15
-
8
38
2. Milotice nad Bečvou 138 18,09PR
12
0
0
-12
3. Olšovec 130 18,59PR
8
8
15
12
43
4. Valšovice (Hranice VI) 122 18,61PR
10
10
0
-20
5. Hlinsko 116 18,67PR
0
12
8
10
30
6. Horní Újezd 81 18,10PR-
0
10
-10
7. Výkleky 73 18,65PR
6
3
12
-21
8. Ústí 58 19,16PR
0
4
0
6
10
9. Paršovice 56 18,86PR
4
0
5
-9
10. Radkova Lhota 33 19,32PR
0
6
-
3
9
11. Provodovice 15 20,64PR
0
0
0
4
4
12. Černotín 14 20,56PR
3
0
6
-9
13. Troubky 11 23,48PR
0
--
5
5
14. Radkova Lhota B 7 20,60PR
0
-
0
-0
-. Jindřichov 7 22,55PR
2
0
0
-2
16. Drahotuše (Hranice IV) 1 22,22PR
0
0
1
-1
17. Držková 0 18,30ZL
0
---0
-. Pravčice 0 18,35KM----0
-. Babice 0 18,70VS
0
---0
-. Rychlov 0 18,93KM
0
---0
-. Mistřice 0 19,43UH----0
-. Dobrotice 0 19,47KM----0
-. Kunovice 0 19,71VS
0
---0
-. Opatovice 0 19,81PR
0
0
-
0
0
-. Špičky 0 19,85PR---
0
0
-. Luboměř 0 19,90NJ----0
-. Vítonice 0 19,90KM----0
-. Lhota 0 20,10PR
0
0
--0
-. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 0 20,88PR
0
---0
-. Kokory 0 20,90PR-
0
--0
-. Moravský Beroun 0 21,19BR----0
-. Hustopeče nad Bečvou 0 21,37PR----0
-. Radotín 0 21,82PR--
0
-0
-. Hostašovice 0 21,92NJ----0
-. Čechy 0 22,00PR
0
0
0
0
0
-. Střítež nad Ludinou 0 22,06PR
0
---0
-. Bělotín 0 22,76PR---
0
0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 23,57PR
0
--
0
0
-. Bílovice 0 24,25PV----0
-. Poruba 0 24,42PR----0
-. Osek nad Bečvou 0 25,81PR----0
-. Starojická Lhota 0 26,78NJ----0
-. Lešná 0 27,22VS----0
-. Bezuchov 0 34,11PR----0
-. Vysoká 0 36,19PR----0
-. Podhradní Lhota 0 36,82KM-
0
--0
-. Lazníky 0 NPPR---
0
0
-. Seč 0 NPPV----0
-. Tučín 0 NPPR----0
-. Němetice 0 NPVS----0
-. Pustkovec 0 NPOV----0
-. Ruda nad Moravou 0 NPSU----0
-. Býškovice 0 NPPR--
0
-0
-. Horní Těšice 0 NPPR----0
-. Dětkovice 0 NPPV----0
-. Beňov 0 NPPR---
0
0
-. Žulová 0 NPJE----0
-. Loučka 0 NPVS----0
-. Partutovice 0 NPPR----0
-. Nový Malín 0 NPSU----0
-. Lipná 0 NPPR---
0
0
-. nerozlišeno 0 NP-----0
-. Velký Týnec 0 NPOL----0
-. Olomouc 0 NPOL----0
-. Radslavice 0 NPPR---
0
0
-. Prosenice 0 NPPR---
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Lh
2

3
Ok
4
Body
1. Opatovice 153 18,91PR
15
10
-
0
25
2. Hlinsko 146 19,04PR
0
15
15
15
45
3. Radkova Lhota 136 19,52PR
0
0
-
6
6
4. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 108 19,91PR
10
12
--22
5. Černotín 99 20,41PR
6
8
12
-26
6. Milotice nad Bečvou 90 19,20PR---
10
10
7. Paršovice 77 21,16PR
3
5
8
-16
8. Býškovice 59 20,89PR
8
-
6
-14
9. Jindřichov 51 21,84PR
2
6
10
4
22
10. Kunovice 0 17,86VS
0
0
--0
-. Loukov 0 18,72KM
0
---0
-. Radíkov 0 20,48PR
0
---0
-. Komárovice 0 21,61VS----0
-. Horní Újezd 0 22,58PR---
0
0
-. Čechy 0 24,24PR---
0
0
-. Bělotín 0 26,24PR---
0
0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 32,46PR
0
---0
-. Loučka 0 33,15VS----0
-. Partutovice 0 34,07PR----0
-. Osek nad Bečvou 0 34,84PR---
0
0
-. Poruba 0 40,79PR----0
-. Komárovice 0 NPTR----0
-. Hlubočky 0 NPOL----0
-. Zlaté Hory 0 NPJE----0
-. Zdětín 0 NPPV----0
-. Velký Týnec 0 NPOL----0
-. Hrabová 0 NPSU----0
-. Kolšov 0 NPSU----0
-. Štětovice 0 NPPV----0


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: