Rok:

Výsledky ročníku 2008 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Lh
3
Ho
4
Ol
5
Tr
6
Op
7
Ra
8
Če
9
Pa
10
Ho
11
Ús
12
Body
1. Olšovec 220 17,11PR
17
20
3
0
20
20
13
20
10
3
20
20
166
2. Rychlov 199 17,96KM
13
17
11
-
17
11
17
11
15
20
17
17
166
3. Radíkov 160 17,14PR
20
13
20
0
-
17
20
17
----107
4. Valšovice (Hranice VI) 157 18,13PR
8
15
17
-
17
5
15
9
0
17
10
11
124
5. Hlinsko 106 18,37PR
11
11
13
0
0
8
2
10
9
6
7
10
87
6. Špičky 105 18,23PR
0
10
0
0
13
2
5
0
13
15
13
6
77
7. Ústí 103 18,15PR
10
9
4
-
10
13
9
7
0
13
0
9
84
8. Horní Újezd 92 18,10PR
0
7
-
0
11
10
--
20
0
15
13
76
9. Radkova Lhota 83 18,15PR
0
0
7
0
5
10
11
0
17
10
0
15
75
10. Luboměř 68 18,65NJ
15
0
8
--
7
8
3
11
0
0
7
59
11. Henčlov - Přerov VIII 59 18,84PR
5
0
5
0
6
6
6
0
7
9
0
0
44
12. Opatovice 49 19,24PR
7
5
0
0
0
4
1
5
6
11
8
0
47
13. Lhota 46 19,02PR
4
0
15
-
9
-
4
8
0
1
-
5
46
14. Babice 41 17,32VS
0
0
--
0
15
0
13
--
0
0
28
15. Kokory 38 18,11PR
2
-
0
--
0
-
15
8
8
0
-33
16. Paršovice 35 19,43PR
0
3
0
-
9
0
7
-
5
0
6
-30
17. Jindřichov 28 19,43PR
0
0
1
-
0
0
0
1
0
7
5
4
18
18. Troubky 18 20,61PR--
2
0
3
0
3
0
--
0
-8
19. Černotín 14 19,47PR
0
4
0
-
0
0
0
-
2
0
0
0
6
20. Bezuchov 13 20,72PR
0
-
6
--
0
-
2
0
2
3
0
13
21. Provodovice 11 21,09PR----
0
3
0
4
0
0
0
0
7
22. Malhotice 8 21,77PR
0
0
0
-
1
1
0
0
1
4
0
0
7
23. Drahotuše (Hranice IV) 3 23,55PR
3
0
--
0
--
0
0
0
0
-3
24. Kunovice 0 18,05VS-
0
--
0
----
0
-
0
0
-. Pravčice 0 18,79KM----
0
-
0
0
--
0
-0
-. Výkleky 0 18,97PR
0
0
--
0
-------0
-. Mistřice 0 19,04UH----------
0
-0
-. Vítonice 0 19,85KM
0
0
-------
0
0
0
0
-. Podhradní Lhota 0 19,94KM-
0
0
-
0
-------0
-. Milotice nad Bečvou 0 20,00PR-
0
------
0
-
0
0
0
-. Lešná 0 20,17VS--
0
------
0
--0
-. Hranice 0 20,44PR----
0
---
0
0
-
0
0
-. Býškovice 0 20,51PR
0
0
----------0
-. Němetice 0 21,09VS
0
-----------0
-. Čechy 0 22,42PR--------
0
---0
-. Partutovice 0 23,75PR----
0
-------0
-. Černotín B 0 24,38PR-
0
--
0
---
0
0
--0
-. Radotín 0 25,36PR
0
-
0
--------
0
0
-. Troubky B 0 35,34PR-----
0
------0
-. Císařov 0 53,56PR
0
-----------0
-. Radslavice 0 NPPR---
0
--------0
-. Přílepy 0 NPKM
0
-----------0
-. Nová Ves 0 NPFM------
0
-----0
-. Bořenovice 0 NPKM------------0
-. Horní Těšice 0 NPPR-----------
0
0
-. Hluzov 0 NPPR--------
0
---0
-. Zábeštní Lhota 0 NPPR---
0
--------0
-. Poruba 0 NPPR--------
0
---0
-. Bohuslávky 0 NPPR---
0
--------0
-. Velký Ořechov 0 NPZL
0
-----------0
-. Domamyslice 0 NPPV-----
0
------0
-. Skalička 0 NPPR---
0
--------0
-. Hustopeče nad Bečvou 0 NPPR--------
0
---0
-. Osek nad Bečvou 0 NPPR---
0
--------0
-. Bílovice 0 NPPV-----
0
------0
-. Karolín 0 NPKM
0
-----------0
-. Choryně 0 NPVS-----------
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1

2
Lh
3
Ho
4
Ol
5
Tr
6
Op
7
Ra
8
Če
9
Pa
10
Ho
11
Ús
12
Body
1. Kunovice B 108 17,45VS----
15
-
6
15
15
12
15
0
78
-. Hlinsko 108 18,11PR
15
15
15
0
10
5
3
8
1
0
12
15
99
3. Radkova Lhota 98 19,23PR
5
0
10
0
4
12
8
5
6
8
10
0
68
4. Milotice nad Bečvou 88 19,09PR
10
0
8
0
6
4
0
10
12
8
6
12
76
5. Opatovice 66 19,81PR
2
12
4
0
8
2
0
1
10
5
5
0
49
6. Radíkov 63 18,61PR--
12
---
12
12
0
0
--36
-. Rychlov 63 18,67KM
6
6
3
---
10
6
-
15
-
1
47
8. Jindřichov 55 20,36PR
12
8
2
0
1
10
--
4
0
3
8
48
9. Černotín 51 21,27PR
8
4
6
-
5
6
1
-
0
3
0
4
37
10. Paršovice 46 19,03PR
0
3
5
-
0
15
5
4
8
1
2
-43
11. Kunovice 45 19,01VS-
10
--
12
0
2
2
5
0
0
2
33
12. Býškovice 30 22,15PR
3
5
--
3
3
4
-
3
2
1
-24
13. Pravčice 0 19,69KM------
0
0
----0
-. Komárovice 0 19,71VS---------
0
-
0
0
-. Loukov 0 20,31KM---------
0
0
-0
-. Henčlov - Přerov VIII 0 20,82PR
0
--
0
-
0
--
0
-
0
0
0
-. Rymice 0 22,19KM-----------
0
0
-. Poruba 0 22,60PR----
0
---
0
0
0
-0
-. Partutovice 0 24,11PR----
0
-------0
-. Bohuslávky 0 25,03PR-----------
0
0
-. Bochoř 0 NPPR---
0
--------0
-. Osek nad Bečvou 0 NPPR---
0
--------0
-. Tučín 0 NPPR---
0
--------0


Celkem se účastnilo:  80 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: