Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ba
2
Op
3
Pa
4
Ol
5
Pr
6
Hu
7
Mi
8
Pr
9
Va
10
Body
1. Hrabůvka 179 16,13PR
15
20
0
17
20
20
10
20
20
17
159
2. Zahnašovice 158 16,73KM
20
7
20
13
15
17
17
11
10
13
143
3. Radíkov 153 16,67PR
17
17
17
10
9
15
15
15
0
20
135
4. Valšovice (Hranice VI) 122 16,48PR
9
13
10
7
17
11
11
5
15
11
109
5. Babice 118 16,71VS
10
15
13
20
13
0
13
17
5
5
111
6. Špičky 109 17,05PR
13
0
15
15
11
0
20
15
9
0
98
7. Hlinsko 93 17,19PR
8
9
9
-
7
13
7
10
13
10
86
8. Hranice 90 17,47PR
5
11
8
6
5
10
5
3
20
7
80
9. Radkova Lhota 85 17,67PR
4
0
11
-
8
9
9
9
11
15
76
10. Opatovice 80 17,83PR
11
10
7
5
10
7
6
6
8
10
80
11. Jasenice 57 18,51VS
6
8
6
11
6
6
-
8
0
6
57
12. Velká (Hranice III) 50 18,89PR
7
-
5
8
4
0
8
4
6
8
50
13. Milotice nad Bečvou 15 19,28PR-------
7
--7
14. Pravčice 8 18,51KM-
0
---
8
----8
15. Provodovice 7 20,08PR--------
7
-7
16. Paršovice 4 23,10PR--
4
0
------4
17. Hustopeče nad Bečvou 2 23,90PR------
0
2
--2
18. Plumlov 0 16,64PV
0
0
-
0
-
0
-
0
--0
-. Pasohlávky 0 16,88BO
0
0
---
0
----0
-. Partutovice 0 20,16PR
0
0
0
0
-
0
-
0
--0
-. Býškovice 0 27,71PR--
0
-----
0
-0
-. Prchalov A 0 NPNJ
0
0
--------0
-. Velké Hoštice 0 NPOP
0
---------0
-. Podhradní Lhota 0 NPKM--------
0
-0
-. Prchalov B 0 NPNJ
0
0
---
0
--
0
-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ba
2
Op
3
Pa
4
Ol
5
Pr
6
Hu
7
Mi
8
Pr
9
Va
10
Body
1. Hranice 87 16,00PR--
15
---
15
15
12
15
72
2. Hrabůvka 48 17,85PR--
6
---
10
12
8
10
46
3. Ústí 42 17,19PR--
0
---
5
0
15
12
32
4. Hustopeče nad Bečvou 36 16,65PR--
12
---
8
4
--24
5. Milotice nad Bečvou 26 16,85PR------
12
10
--22
6. Valšovice (Hranice VI) 18 17,30PR--
8
---
0
0
10
0
18
7. Špičky 17 19,71PR--
5
---
6
5
--16
8. Opatovice 16 18,20PR--
10
-------10
9. Poruba 10 18,07PR------
0
2
--2
10. Vysoká 9 18,67PR------
0
6
--6
11. Černotín 8 21,11PR-------
8
--8
12. Janovice 5 18,39NJ----------0
13. Krhová 3 33,14VS-------
3
--3


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: