Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ba
2
Op
3
Pa
4
Ol
5
Pr
6
Hu
7
Mi
8
Body
1. Hrabůvka 179 16,13PR
15
20
0
17
20
20
10
20
122
2. Zahnašovice 158 16,73KM
20
7
20
13
15
17
17
11
120
3. Radíkov 153 16,67PR
17
17
17
10
9
15
15
15
115
4. Valšovice (Hranice VI) 122 16,48PR
9
13
10
7
17
11
11
5
83
5. Babice 118 16,71VS
10
15
13
20
13
0
13
17
101
6. Špičky 109 17,05PR
13
0
15
15
11
0
20
15
89
7. Hlinsko 93 17,19PR
8
9
9
-
7
13
7
10
63
8. Hranice 90 17,47PR
5
11
8
6
5
10
5
3
53
9. Radkova Lhota 85 17,67PR
4
0
11
-
8
9
9
9
50
10. Opatovice 80 17,83PR
11
10
7
5
10
7
6
6
62
11. Jasenice 57 18,51VS
6
8
6
11
6
6
-
8
51
12. Velká (Hranice III) 50 18,89PR
7
-
5
8
4
0
8
4
36
13. Milotice nad Bečvou 15 19,28PR-------
7
7
14. Pravčice 8 18,51KM-
0
---
8
--8
15. Provodovice 7 20,08PR--------0
16. Paršovice 4 23,10PR--
4
0
----4
17. Hustopeče nad Bečvou 2 23,90PR------
0
2
2
18. Plumlov 0 16,64PV
0
0
-
0
-
0
-
0
0
-. Pasohlávky 0 16,88BO
0
0
---
0
--0
-. Partutovice 0 20,16PR
0
0
0
0
-
0
-
0
0
-. Býškovice 0 27,71PR--
0
-----0
-. Prchalov A 0 NPNJ
0
0
------0
-. Velké Hoštice 0 NPOP
0
-------0
-. Podhradní Lhota 0 NPKM--------0
-. Prchalov B 0 NPNJ
0
0
---
0
--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ba
2
Op
3
Pa
4
Ol
5
Pr
6
Hu
7
Mi
8
Body
1. Zahnašovice 119 16,64KM
15
15
15
15
15
-
10
15
100
2. Olšovec 84 17,30PR
12
6
0
8
12
-
5
6
49
-. Milotice nad Bečvou 84 17,45PR
0
5
8
10
8
-
12
10
53
4. Opatovice 80 17,70PR
4
8
10
5
2
-
15
8
52
5. Hlinsko 69 18,05PR
6
10
12
-
5
-
4
12
49
6. Střítež nad Ludinou 61 17,67PR
5
4
4
6
4
-
6
5
34
7. Radkova Lhota 56 17,55PR
2
12
5
12
6
-
0
4
41
8. Radíkov 20 18,95PR
10
---
10
---20
9. Drahotuše (Hranice IV) 19 21,43PR
3
3
6
4
3
---19
10. Hustopeče nad Bečvou 12 18,31PR------
8
-8
11. Potštát 8 20,31PR
8
-
0
-----8
12. Hrabůvka 4 22,10PR--------0
13. Paršovice 0 17,93PR---
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ba
2
Op
3
Pa
4
Ol
5
Pr
6
Hu
7
Mi
8
Body
1. Hranice 87 16,00PR--
15
---
15
15
45
2. Hrabůvka 48 17,85PR--
6
---
10
12
28
3. Ústí 42 17,19PR--
0
---
5
0
5
4. Hustopeče nad Bečvou 36 16,65PR--
12
---
8
4
24
5. Milotice nad Bečvou 26 16,85PR------
12
10
22
6. Valšovice (Hranice VI) 18 17,30PR--
8
---
0
0
8
7. Špičky 17 19,71PR--
5
---
6
5
16
8. Opatovice 16 18,20PR--
10
-----10
9. Poruba 10 18,07PR------
0
2
2
10. Vysoká 9 18,67PR------
0
6
6
11. Černotín 8 21,11PR-------
8
8
12. Janovice 5 18,39NJ--------0
13. Krhová 3 33,14VS-------
3
3


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: