Výsledky ročníku 2022 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Šp 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špičky | 123 | 16,93 | PR | |||||||||
2. | Vysoká | 110 | 17,71 | PR | |||||||||
3. | Hlinsko | 109 | 17,78 | PR | |||||||||
4. | Opatovice | 106 | 17,77 | PR | |||||||||
5. | Velká (Hranice III) | 103 | 16,76 | PR | |||||||||
6. | Partutovice | 90 | 18,41 | PR | |||||||||
7. | Heřmánky | 85 | 18,69 | NJ | |||||||||
8. | Jasenice | 78 | 18,34 | VS | |||||||||
9. | Hrabůvka | 75 | 17,01 | PR | - | - | - | - | - | ||||
10. | Radíkov | 60 | 19,85 | PR | - | ||||||||
11. | Hustopeče nad Bečvou | 30 | 19,47 | PR | - | - | - | - | - | ||||
12. | Babice | 20 | 17,22 | VS | - | - | - | - | - | - | - | ||
13. | Milotice nad Bečvou | 17 | 18,24 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | |
14. | Provodovice | 11 | 19,10 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Šp 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olšovec | 108 | 16,64 | PR | |||||||||
2. | Hostašovice | 84 | 17,23 | NJ | |||||||||
3. | Roštění | 83 | 17,37 | KM | |||||||||
4. | Střítež nad Ludinou | 68 | 17,62 | PR | |||||||||
5. | Opatovice | 54 | 17,79 | PR | |||||||||
6. | Dřevohostice A | 51 | 18,90 | PR | |||||||||
7. | Spálov | 42 | 18,34 | NJ | |||||||||
8. | Hlinsko | 41 | 18,45 | PR | |||||||||
9. | Milotice nad Bečvou | 24 | 18,31 | PR | - | - | - | - | - | ||||
10. | Dřevohostice B | 2 | 23,32 | PR | - | - | - | - | - | - | - | ||
11. | Paršovice | 1 | 28,86 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | |
12. | Špičky | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Šp 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milotice nad Bečvou | 28 | 17,25 | PR | - | - | - | - | - | - | |||
2. | Bohuslávky | 18 | 19,35 | PR | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Paršovice | 18 | 22,17 | PR | - | - | - | - | - | - | |||
4. | Dřevohostice | 12 | 23,38 | PR | - | - | - | - | - | - | |||
5. | Býškovice | 4 | 28,16 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ra 1 | Op 2 | Pa 3 | Ol 4 | Če 5 | Hu 6 | Mi 7 | Pr 8 | Šp 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špičky | 106 | 15,74 | PR | |||||||||
2. | Hranice | 105 | 15,39 | PR | |||||||||
3. | Olšovec | 93 | 15,19 | PR | |||||||||
4. | Valšovice (Hranice VI) | 74 | 16,11 | PR | |||||||||
5. | Hustopeče nad Bečvou | 53 | 16,81 | PR | |||||||||
6. | Hrabůvka | 46 | 18,42 | PR | - | ||||||||
7. | Opatovice | 20 | 17,31 | PR | - | - | - | - | - | - | |||
8. | Milotice nad Bečvou | 16 | 17,73 | PR | - | - | - | - | - | - | |||
9. | Paršovice | 5 | 21,08 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 40 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: