| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 07. 2013 20:00 |
| Kontakt: | Vladimír Jírovec |
| Telefon: | 776602635 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jáma | Prachatice | 15,50 | - | - |
|
| 2. | Senetářov B | Blansko | 15,52 | - | - |
|
| 3. | Benešov nad Černou | Český Krumlov | 17,94 | - | - |
|
| 4. | Vacov A | Prachatice | 18,02 | - | - |
|
| 5. | Sousedovice | Strakonice | 19,40 | - | - |
|
| 6. | Horní Poříčí | Strakonice | 19,99 | - | - |
|
| 7. | Volyně A | Strakonice | 20,07 | - | - |
|
| 8. | Dřešín A | Strakonice | 20,48 | - | - |
|
| 9. | Dolany | Prachatice | 20,80 | - | - |
|
| 10. | Benešova Hora | Prachatice | 21,35 | - | - |
|
| 11. | Žihobce | Klatovy | 21,59 | - | - |
|
| 12. | Senetářov A | Blansko | 22,28 | - | - |
|
| 13. | Volyně B | Strakonice | 26,67 | - | - |
|
| 14. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 28,75 | - | - |
|
| 15. | Dřešín B | Strakonice | 28,99 | - | - |
|
| 16. | Zdíkov | Prachatice | 30,45 | - | - |
|
| 17. | Ktiš | Prachatice | 33,65 | - | - |
|
| 18. | Stachy | Prachatice | NP | - | - |
|
| 18. | Vacov B | Prachatice | NP | - | - |
|
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třísov | Český Krumlov | 15,65 | - | - |
|
| 2. | Jáma | Prachatice | 18,81 | - | - |
|
| 3. | Vacov A | Prachatice | 19,89 | - | - |
|
| 4. | Horní Poříčí | Strakonice | 20,01 | - | - |
|
| 5. | Senetářov | Blansko | 20,85 | - | - |
|
| 6. | Vacov C | Prachatice | 22,86 | - | - |
|
| 7. | Svatá Maří | Prachatice | 24,37 | - | - |
|
| 8. | Vacov B | Prachatice | 24,69 | - | - |
|
| 9. | Žihobce | Klatovy | 25,28 | - | - |
|
| 10. | Benešova Hora | Prachatice | 26,92 | - | - |
|
| 11. | Zdíkov | Prachatice | 36,05 | - | - |
|
| 12. | Sousedovice | Strakonice | NP | - | - |
|
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sousedovice | Strakonice | 29,54 | - | - |
|
| 2. | Svatá Maří | Prachatice | 34,82 | - | - |
|
| 3. | Benešova Hora | Prachatice | 41,31 | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 27,86 | 26,45 | 27,86 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dolany | Prachatice | - | - | 29,17 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 29,54 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | - | - | 31,30 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 31,92 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 34,82 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 37,40 | 37,32 | 37,40 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 41,31 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Volenice | Strakonice | 50,38 | 47,92 | 50,38 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 54,58 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 12,90 | 13,06 | 13,06 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Senetářov | Blansko | 13,04 | 13,14 | 13,14 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Senetářov | Blansko | 13,37 | 13,64 | 13,64 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 14,50 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Senetářov | Blansko | 14,84 | 14,41 | 14,84 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Jáma | Prachatice | - | - | 15,50 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Senetářov | Blansko | - | - | 15,52 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Přídolí | Český Krumlov | 15,17 | 15,63 | 15,63 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Budilov | Prachatice | 15,97 | 16,41 | 16,41 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Senetářov | Blansko | 16,85 | 16,61 | 16,85 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Vacov | Prachatice | 17,03 | 16,58 | 17,03 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,63 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,87 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Benešov nad Černou | Český Krumlov | - | - | 17,94 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Lipovec | Blansko | - | - | 17,99 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,02 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,07 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Zliv | České Budějovice | - | - | 18,21 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Střelské Hoštice | Strakonice | 17,87 | 18,47 | 18,47 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,00 | 18,57 | 18,57 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 17,99 | 18,75 | 18,75 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Besednice | Český Krumlov | 18,24 | 18,79 | 18,79 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Výškovice | Prachatice | - | - | 19,02 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,88 | 19,14 | 19,14 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 19,40 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Senetářov | Blansko | - | - | 19,96 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | - | - | 19,98 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 19,99 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Volyně | Strakonice | - | - | 20,07 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Pracejovice | Strakonice | - | - | 20,24 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,34 | 15,63 | 15,63 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 15,65 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Černín | Znojmo | 18,10 | 18,25 | 18,25 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Jáma | Prachatice | - | - | 18,81 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Senetářov | Blansko | - | - | 19,26 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Vacov | Prachatice | 19,37 | 18,54 | 19,37 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Senetářov | Blansko | 19,27 | 19,42 | 19,42 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Žihobce | Klatovy | 19,11 | 19,61 | 19,61 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Vacov | Prachatice | 18,68 | 19,85 | 19,85 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Vacov | Prachatice | - | - | 19,89 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Černín | Znojmo | 19,99 | 15,83 | 19,99 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 20,01 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Budilov | Prachatice | 20,13 | 18,10 | 20,13 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Vacov | Prachatice | 19,20 | 20,16 | 20,16 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | - | - | 20,53 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Senetářov | Blansko | - | - | 20,85 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Budilov | Prachatice | 18,89 | 21,03 | 21,03 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Čkyně | Prachatice | - | - | 21,66 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Volenice | Strakonice | 20,38 | 21,67 | 21,67 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Střelské Hoštice | Strakonice | 21,13 | 22,32 | 22,32 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 21,40 | 22,33 | 22,33 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Vacov | Prachatice | 22,40 | 20,87 | 22,40 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Vacov | Prachatice | - | - | 22,86 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Senetářov | Blansko | 22,99 | 21,73 | 22,99 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Dolany | Prachatice | - | - | 23,12 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Přečín | Prachatice | 22,76 | 23,44 | 23,44 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dřešín | Strakonice | - | - | 23,51 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Žihobce | Klatovy | 23,13 | 23,70 | 23,70 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Budilov | Prachatice | 24,26 | 23,26 | 24,26 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vacov | Prachatice | - | - | 24,32 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/yvA_0LaeVO0 Kód: yvA_0LaeVO0 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8519804 Kód: a8519804 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8519858 Kód: a8519858 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















