Dřevohostice 2019 - O pohár starosty

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 06. 2019 22:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-10063.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dřevohostice muži35PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Čechy muži35PRAdmin Přerovská liga PÚ
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Zahnašovice KMPetr Miklík
66Hoštice KMRadoslav Gregor
77Hlinsko PRPetr Šromota
88Ratiboř VSRadim Janečka
99Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
1010Čechy ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Císařov ženyPRAleš Pěkník
1212Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1414Radkova Lhota Muži 35+PRJan Klimecký
1515Císařov 35+PRAleš Pěkník
1616Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1717Hrabůvka PRHonza
1818Ludslavice KMPavel Lužík
1919Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
2020Podolí VSAleš
2121Hranice PRVítězslav Stratil
2222Kokory PRLibor Daňa
2323Záhlinice KMjakub frgal
2424Hrabůvka Muži 35+PRHonza
2525Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
2626Olšovec ŽENYPRFilip Staněk
2727Loukov ŽenyKMmarta
2828Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
2929Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3030Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
3131Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3232Býškovice MužiPRTomáš Kolda
3333Rokytnice ŽenyPRDaniel Fáber
3434Podolí PRBřeťa Koplík
3535Lechotice KMPatrik Josiek
3636Kožušany OLPetr Zmeškal
3737Roštění KMMichal Tomaník
3838Zborovice MužiKMTibor Krist
3939Loučka ženyVSJosef Kundrát
4040Sulimov KMSvatopluk Minařík
4141Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM--14,832018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM--15,392018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podhradní Lhota KM15,5015,5015,502019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ratiboř VS15,8615,5815,862019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tošovice NJ--15,892018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrabůvka PR--15,932018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí VS--15,962018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Opatovice PR--16,162018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hranice PR--16,242018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ratiboř VS--16,272018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hranice PR16,5415,9516,542019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radkova Lhota PR--16,592018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lukov ZL--16,792018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sulimov KM--17,462018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hlinsko PR--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hoštice KM17,6015,8117,602019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zahnašovice KM17,6016,9017,602019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrabůvka PR17,6516,0517,652019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radkova Lhota PR17,8015,6717,802019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Císařov PR--18,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dřevohostice PR19,3618,0819,362017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velká (Hranice III) PR19,8319,5619,832019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Staměřice PR19,2919,9919,992017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zborovice KM20,4318,7320,432019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lechotice KM21,3619,8721,362019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dřevohostice PR21,4917,6421,492019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Čekyně - Přerov VII PR22,6222,2222,622019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kokory PR23,5922,9923,592019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Záhlinice KM24,5523,4124,552019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Býškovice PR24,9524,8324,952019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dřevohostice PR--26,602018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Ludslavice KM27,1716,4527,172019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Křenovice PR--27,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dřevohostice BPR35,3735,2435,372019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahnašovice KM--37,432018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Podolí PR41,9542,1042,102017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Rokytnice PR--45,532018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Křenovice PR55,9318,8755,932019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kokory PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Podolí PR--NP2019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Zlaté BJ14,92NPNP2017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Hlinsko PR--NP2019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko PR18,8618,7118,862019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM19,5518,5019,552019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loukov KM20,6920,0120,692019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čechy BPR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM--21,862018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice BKM--22,732018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radkova Lhota PR22,9821,6922,982019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Císařov PR25,4420,9325,442019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR--27,062018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tovačov PR--27,332018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Opatovice PR30,6128,0930,612019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radotín PR--36,372018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čechy PR--36,622018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kostelany KM45,0543,5545,052019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytnice PR53,9920,2053,992019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR53,9950,5653,992019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov KM--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Loučka VS--NP2019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rokytnice PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže