Mokrouše 2027 (Plzeň-jih)
O pohár obce Mokrouše
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ZČHL |
| Místo: | Mokrouše |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 14. 08. 2027 12:00 |
| Kontakt: | ŠMOLÍK Jiří |
| Telefon: | +420 604 895 322 |
| Začátek rezervace: | 14. 08. 2027 12:00 |
| Konec rezervace: | 14. 08. 2027 12:00 |
| Začátek tipování: | 14. 08. 2027 00:00 |
| Konec hlasování: | 14. 08. 2027 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mokroul-e-16348.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | PJ | 16,32 | 16,57 | 16,57 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | PJ | 16,81 | 16,90 | 16,90 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štítary | DO | 16,77 | 16,93 | 16,93 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Volenice | PB | 16,70 | 17,13 | 17,13 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chválenice | PJ | 17,20 | 16,86 | 17,20 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chválenice | PJ | 17,26 | 17,17 | 17,26 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chválenice | PJ | 17,30 | 17,26 | 17,30 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Poděvousy | DO | 17,32 | 16,81 | 17,32 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | DO | 17,26 | 17,33 | 17,33 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Úněšov | PS | 17,55 | 16,60 | 17,55 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chválenice | PJ | 17,21 | 17,57 | 17,57 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štichovice | PS | 17,57 | 17,57 | 17,57 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dehtín | KT | 17,64 | 17,61 | 17,64 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hradec | PJ | 17,80 | 17,64 | 17,80 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Poděvousy | DO | 17,80 | 16,85 | 17,80 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Únětice 1911 A | PJ | 17,71 | 17,81 | 17,81 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Únětice 1911 A | PJ | 17,34 | 17,84 | 17,84 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chválenice | PJ | 17,87 | 17,25 | 17,87 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 B | PJ | 17,88 | 16,99 | 17,88 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sloup | PZ | 17,90 | 17,76 | 17,90 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Poděvousy | DO | 17,16 | 17,93 | 17,93 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Únětice 1911 A | PJ | 17,64 | 18,12 | 18,12 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hradec | PJ | 17,37 | 18,14 | 18,14 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Poděvousy Devils | DO | 18,22 | 17,61 | 18,22 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lužná | RA | 17,67 | 18,24 | 18,24 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žákava | PJ | 18,04 | 18,26 | 18,26 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Želčany | PJ | 18,30 | 18,24 | 18,30 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lužná | RA | 18,31 | 17,91 | 18,31 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želčany | PJ | 18,34 | 17,37 | 18,34 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 A | PJ | 18,25 | 18,37 | 18,37 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Štítary | DO | 17,97 | 18,39 | 18,39 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hlubyně | PB | 18,40 | 18,15 | 18,40 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Dehtín | KT | 18,31 | 18,46 | 18,46 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Želčany | PJ | 18,48 | 17,87 | 18,48 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hradec | PJ | 18,48 | 17,55 | 18,48 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Hlubyně | PB | 18,53 | 18,48 | 18,53 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Poděvousy Devils | DO | 18,55 | 18,37 | 18,55 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Úněšov | PS | 17,78 | 18,57 | 18,57 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Chlum | PJ | 18,41 | 18,58 | 18,58 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Štěnovický Borek | PJ | 18,61 | 18,36 | 18,61 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Dehtín | KT | 18,64 | 17,04 | 18,64 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lužná | RA | 18,08 | 18,67 | 18,67 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Únětice 1911 A | PJ | 18,45 | 18,67 | 18,67 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hradec | PJ | 18,37 | 18,68 | 18,68 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Štichovice | PS | 17,87 | 18,74 | 18,74 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Bučí | PS | 18,40 | 18,74 | 18,74 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Bučí | PS | 18,13 | 18,77 | 18,77 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Žákava | PJ | 17,60 | 18,78 | 18,78 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Štěnovický Borek | PJ | 18,85 | 18,82 | 18,85 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Poděvousy | DO | 16,64 | 18,87 | 18,87 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2010/08/28 | Mokrouše (PJ), O pohár - SDH Mokrouše | |
| 2011/08/27 | Mokrouše, O POHÁR OBCE MOKROUŠE | |
| 2012/08/18 | Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše | |
| 2013/08/17 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2014/08/16 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2015/08/15 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2016/08/13 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2017/08/05 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2018/08/11 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2019/08/17 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2020/08/08 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2021/07/31 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2022/08/06 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2023/08/05 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2025/08/02 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2026/07/18 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2027/08/14 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















