Břehy v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   195006
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°33*45*N,15°04*08*E
PSČ:  294 11

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SychrovMB17,8417,0317,842019/06/08
2.  RadimoviceLI17,8318,0918,092016/08/20
3.  RadimoviceLI17,9618,2718,272013/08/17
4.  KosmonosyMB18,3718,4018,402016/05/21
5.  KvětinovHB18,4517,6118,452008/07/19
6.  KosmonosyMB--18,472013/05/18
7.  BoroviceMB18,8718,7818,872016/08/13
8.  MříčnáSM18,2718,9718,972017/05/27
9.  Krásná VesMB--19,252013/05/05
10.  BašniceJC18,6419,3419,342008/06/15
11.  JirkovJN--19,442013/09/21
12.  LibuňJC19,5319,2619,532016/05/29
13.  Benešov u SemilSM--19,762013/09/29
14.  HuťJN--20,022013/06/01
15.  DnebohMB--20,502013/08/24
16.  KosmonosyMB20,9418,9720,942017/05/20
17.  Benešov u SemilSM21,4820,3721,482017/09/23
18.  KosmonosyMB20,8721,6621,662014/05/17
19.  BoroviceMB21,7920,2721,792017/08/26
20.  RadimoviceLI24,8819,7624,882017/08/19
21.  DnebohMB--29,172014/09/07
22.  MříčnáSM--40,382013/05/25
23.  DnebohMBNPNPNP2017/09/03
24.  DnebohMBNPNPNP2016/09/04
25.  LibuňJC--NP2013/05/26
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší PKL 16,85 1 5
2019/06/08 Sychrov JL 17,84 2 9
2019/06/08 Příšovice PKL 17,98 3 3
2019/05/18 Cetenov PKL 18,57 3 3
2019/06/01 Jeřmanice FNC 19,21 1 8
2019/05/11 Krásná Ves FNC 19,71 3 6
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 22,30 7 2
2019/05/18 Škodějov FNC 22,35 8 1
2019/05/04 Smidary PKL 27,89 6 0
2019/06/08 Velké Hamry FNC NP 9 0
2019/07/06 Raspenava FNC NP 9 0
2019/06/09 Košťálov PKL NP 7 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

    Kdy Kde St.č. Liga
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 3
    FNC
    2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 5
    JL
    2019/05/18 Škodějov, Škodějov 1
    FNC
    2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 11
    JL
    2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice 9
    FNC
    2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 5
    JL
    2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 5
    FNC
    2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 12
    FNC
    2019/07/06 Raspenava, Raspenava 13
    FNC
    2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 8
    JL
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře