Poděvousy 2025 (Domažlice)
O pohár Víti Veselého
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | https://press.firesport.eu/podevousy-2025/ |
| Kdy: | 19. 07. 2025 12:00 |
| Kontakt: | Mašková Anděla |
| Telefon: | +420 723 771 037 |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,53 | 16,29 | 16,53 | 0,24 | |
![]() | 2. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 17,12 | 16,79 | 17,12 | 0,33 | |
![]() | 3. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,17 | 17,09 | 17,17 | 0,08 | |
![]() | 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,20 | 16,54 | 17,20 | 0,66 | |
![]() | 5. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,29 | 16,94 | 17,29 | 0,35 | |
![]() | 6. | Zahorčice | Klatovy | 17,33 | 17,33 | 17,29 | 0,04 | |
![]() | 7. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,48 | 17,48 | 17,33 | 0,15 | |
![]() | 8. | Hlubyně | Příbram | 17,75 | 16,64 | 17,75 | 1,11 |
|
![]() | 9. | Mochtín | Klatovy | 18,22 | 17,86 | 18,22 | 0,36 | |
![]() | 10. | Útušice | Plzeň-jih | 18,27 | 18,27 | 17,94 | 0,33 | |
![]() | 11. | Želčany | Plzeň-jih | 18,51 | 18,11 | 18,51 | 0,40 | |
![]() | 12. | Štítary | Domažlice | 18,52 | 18,03 | 18,52 | 0,49 | |
![]() | 13. | Obora | Plzeň-sever | 18,53 | 18,11 | 18,53 | 0,42 | |
![]() | 14. | Robčice | Plzeň-jih | 18,79 | 17,81 | 18,79 | 0,98 | |
![]() | 15. | Bezdědovice | Strakonice | 19,01 | 17,42 | 19,01 | 1,59 | |
![]() | 16. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,03 | 18,09 | 19,03 | 0,94 | |
![]() | 17. | Žákava | Plzeň-jih | 19,80 | 19,80 | 19,23 | 0,57 | |
![]() | 18. | Chlum | Plzeň-jih | 21,34 | 21,34 | 20,48 | 0,86 | |
![]() | 19. | Stýskaly | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 19. | Bučí | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 19. | Poděvousy | Domažlice | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,24 | 16,24 | 16,14 | 0,10 | |
![]() | 2. | Hradec | Plzeň-jih | 17,29 | 16,88 | 17,29 | 0,41 | |
![]() | 3. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,67 | 17,67 | 16,40 | 1,27 | |
![]() | 4. | Štítary | Domažlice | 18,09 | 17,74 | 18,09 | 0,35 | |
![]() | 5. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 18,31 | 18,31 | 17,70 | 0,61 | |
![]() | 6. | Želčany | Plzeň-jih | 18,45 | 18,38 | 18,45 | 0,07 | |
![]() | 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,30 | 19,30 | 18,91 | 0,39 | |
![]() | 8. | Ledce | Plzeň-sever | 19,82 | 19,82 | 18,85 | 0,97 | |
![]() | 9. | Chlum | Plzeň-jih | 20,70 | 20,44 | 20,70 | 0,26 | |
![]() | 10. | Žákava | Plzeň-jih | 20,84 | 20,84 | 20,07 | 0,77 | |
![]() | 11. | Mrtník | Plzeň-sever | 22,83 | 22,83 | 22,27 | 0,56 | |
![]() | 12. | Poděvousy Dorostenky | Domažlice | 22,98 | 19,74 | 22,98 | 3,24 | |
![]() | 13. | Poděvousy | Domažlice | 23,68 | 23,68 | 22,43 | 1,25 | |
![]() | 14. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | MS | 20,29 | 18,61 | 1,68 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louňová | Plzeň-jih | 17,71 | 18,26 | 18,26 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 18,09 | 18,29 | 18,29 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,32 | 18,15 | 18,32 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Vřeskovice | Klatovy | 18,12 | 18,44 | 18,44 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Žákava | Plzeň-jih | 18,50 | 18,30 | 18,50 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,72 | 18,70 | 18,70 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Mokrouše | Plzeň-jih | 18,83 | 18,39 | 18,83 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,48 | 19,63 | 19,63 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Hubenov | Plzeň-sever | 19,69 | 19,63 | 19,69 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Kout na Šumavě | Domažlice | 18,84 | 19,95 | 19,95 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Bučí | Plzeň-sever | 19,26 | 20,00 | 20,00 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Strýčkovice | Domažlice | 20,13 | 18,67 | 20,13 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Nekmíř | Plzeň-sever | 20,29 | 18,85 | 20,29 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Chotíkov | Plzeň-sever | 20,42 | 20,61 | 20,61 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Malinec | Plzeň-jih | 20,67 | 19,54 | 20,67 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Chlum | Plzeň-jih | 21,30 | 20,87 | 21,30 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Neuměř | Plzeň-jih | 20,10 | 21,89 | 21,89 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Obora | Plzeň-sever | 21,95 | 21,75 | 21,95 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 17,43 | 22,75 | 22,75 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Krašovice | Plzeň-sever | 23,92 | 17,93 | 23,92 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | 24,36 | 21,23 | 24,36 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Poděvousy | Domažlice | 23,39 | 24,67 | 24,67 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Kopidlo | Plzeň-sever | 19,54 | 25,16 | 25,16 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 27,05 | 26,99 | 27,05 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Srbice | Klatovy | 19,92 | 29,16 | 29,16 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Hůrky | Rokycany | - | - | NP | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Dražovice | Klatovy | 20,67 | 19,11 | NP | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Bolkov | Plzeň-jih | - | - | NP | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,97 | 18,90 | 18,97 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,35 | 20,11 | 20,35 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Bučí | Plzeň-sever | 20,96 | 18,09 | 20,96 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Strýčkovice | Domažlice | 33,29 | 33,66 | 33,66 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Chotíkov | Plzeň-sever | 56,32 | 54,73 | 56,32 | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,09 | - | NP | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Chlum | Plzeň-jih | - | - | NP | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Poděvousy | Domažlice | - | - | NP | 2009/08/02 | Útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,75 | https://youtu.be/v6EE37IBFzo | Jiří Novotný | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.




















