Liga: | - |
Místo: | Krasonice |
Okres: | Jihlava |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 06. 09. 2013 21:30 |
Kontakt: | Petr Pivonka |
Telefon: | 608626015 |
Začátek rezervace: | 02. 08. 2013 20:00 |
Konec rezervace: | 06. 09. 2013 21:30 |
Začátek tipování: | 02. 08. 2013 20:00 |
Konec hlasování: | 06. 09. 2013 00:00 |
Zadal: | Lukáš Pivonka |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SdhKrasonice?fref=ts |
Poznámka pořadatele
Noční soutěž na 2B, technická pravidla dle JOL s výjimkou půjčení 2 závodníků i z nekompletního družstva, společná startovní listina mužů i žen, prezentace od 19:30, start po setmění.
Soutěž se koná v průběhu pouťového víkendu, v areálu pouťové atrakce a hudba. Samozřejmostí je točené pivo KOZEL:) Těšíme se na Vás...
Pozvánka na našem facebookovém profilu.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasonice-2013-09-06-4219.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Nevcehle | ženy | JI | Helena Svobodová |
2 | 2 | Dolní Němčice | A | JH | Jan Dušek |
3 | 3 | Horky | ženy | TR | Petr Skoumal |
4 | 4 | Sedlatice | JI | Martin Běhounek | |
5 | 5 | Jindřichovice | ženy | JI | David Táborský |
6 | 6 | Předín | M | TR | Standa Augustin |
7 | 7 | Nová Říše | ženy | JI | Klára Brychtová |
8 | 8 | Budeč | JH | Jan Báchor | |
9 | 9 | Sedlatice | B | JI | Martin Běhounek |
10 | 10 | Krasonice | M | JI | Lukáš Pivonka |
11 | 11 | Martínkov | Muži | TR | Kačenka Houserová |
12 | 12 | Oponešice | TR | Josef Navrátil | |
13 | 13 | Horky | TR | Petr Skoumal | |
14 | 14 | Strachoňovice | Muži | JI | Jiří Líčka |
15 | 15 | Mladoňovice | ženy | TR | Jana Zvěřinová |
16 | 16 | Hornice | TR | Aleš Bobu | |
17 | 17 | Jakubov u Moravských Budějovic | ženy | TR | Vendula Vejmelkova |
18 | 18 | Knínice | JI | Lukáš Novák | |
19 | 19 | Strachoňovice | ženy | JI | Jiří Líčka |
20 | 20 | Cidlina | TR | Jan Novák | |
21 | 21 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal |
22 | 22 | Mladoňovice | TR | Aleš Daňhel | |
23 | 23 | Radkovice u Budče | TR | Pavel Urbánek | |
24 | 24 | Předín | ženy | TR | Jitka Polívková |
25 | 25 | Želetava | TR | Pavel Kos | |
26 | 26 | Stará Říše | C | JI | David Müller |
27 | 27 | Nevcehle | B | JI | Lukáš Nechvátal |
28 | 28 | Jindřichovice | muži | JI | David Táborský |
29 | 29 | Martínkov | Ženy | TR | Kačenka Houserová |
30 | 30 | Rácovice | TR | Ondřej Šťastný | |
31 | 49 | Radotice | TR | Radek Janda |