Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Lh
2

3
Ok
4
Be
5
Ol
6
Tr
7
Op
8
Ra
9
Ji
10
Ra
11
Če
12
Pa
13
Ús
14
Ho
15
Mi
16
Pr
17
Dr
18
Pr
19
1. Radíkov 152 17,46PR
15
15
-
8
12
0
15
15
15
15
15
----
10
-
12
5
2. Milotice nad Bečvou 138 18,09PR
12
0
0
-
15
0
10
0
0
10
12
12
10
12
15
8
-
10
12
3. Olšovec 130 18,59PR
8
8
15
12
0
15
0
0
0
8
10
15
15
8
8
0
0
8
0
4. Valšovice (Hranice VI) 122 18,61PR
10
10
0
-
6
10
-
10
12
0
4
10
8
15
12
15
-
0
0
5. Hlinsko 116 18,67PR
0
12
8
10
10
12
12
12
0
0
6
8
0
6
10
0
-
0
10
6. Horní Újezd 81 18,10PR-
0
10
-
8
-
5
3
0
12
0
-
12
4
0
12
-
15
0
7. Výkleky 73 18,65PR
6
3
12
-
0
-
4
-
5
6
10
0
6
0
6
--
0
15
8. Ústí 58 19,16PR
0
4
0
6
4
6
-
2
8
-
2
0
-
10
4
6
-
0
6
9. Paršovice 56 18,86PR
4
0
5
-
3
8
3
8
10
5
3
0
0
0
-
1
-
3
3
10. Radkova Lhota 33 19,32PR
0
6
-
3
5
---
0
-
5
-
5
3
1
3
-
0
2
11. Provodovice 15 20,64PR
0
0
0
4
-
3
1
0
0
2
0
-
0
2
3
0
--
0
12. Černotín 14 20,56PR
3
0
6
-
0
0
-----
1
2
0
0
2
--
0
13. Troubky 11 23,48PR
0
--
5
--
0
-
0
--
2
0
0
0
--
4
0
14. Radkova Lhota B 7 20,60PR
0
-
0
---
2
0
-
0
0
-
0
--
4
-
0
1
-. Jindřichov 7 22,55PR
2
0
0
-
0
4
0
-
0
1
--
0
0
----
0
16. Drahotuše (Hranice IV) 1 22,22PR
0
0
1
--
0
--
0
0
--
0
-
0
0
-
0
0
17. Držková 0 18,30ZL
0
-----
0
--------
0
---
-. Pravčice 0 18,35KM----
0
--------------
-. Babice 0 18,70VS
0
-------------
0
----
-. Rychlov 0 18,93KM
0
-----------
0
-----
0
-. Mistřice 0 19,43UH--------------
0
0
---
-. Dobrotice 0 19,47KM--------------
0
----
-. Kunovice 0 19,71VS
0
-------------
0
---
0
-. Opatovice 0 19,81PR
0
0
-
0
---
0
----
0
0
0
----
-. Špičky 0 19,85PR---
0
---
0
0
--
0
0
0
0
-
0
--
-. Vítonice 0 19,90KM----------
0
-
0
------
-. Luboměř 0 19,90NJ-----
0
---
0
---------
-. Lhota 0 20,10PR
0
0
--
0
-
0
0
0
----------
-. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 0 20,88PR
0
---
0
0
---
0
---------
-. Kokory 0 20,90PR-
0
--
0
--------------
-. Moravský Beroun 0 21,19BR------------
0
------
-. Hustopeče nad Bečvou 0 21,37PR-----------
0
---
0
---
-. Radotín 0 21,82PR--
0
-
0
--
0
--
0
-
0
0
0
----
-. Hostašovice 0 21,92NJ--------------
0
0
--
0
-. Čechy 0 22,00PR
0
0
0
0
--
0
-
0
-
0
--------
-. Střítež nad Ludinou 0 22,06PR
0
----
0
0
--
0
0
0
0
0
-----
-. Bělotín 0 22,76PR---
0
----
0
----------
-. Henčlov - Přerov VIII 0 23,57PR
0
--
0
--
0
---
0
---
0
0
-
0
0
-. Bílovice 0 24,25PV------
0
------------
-. Poruba 0 24,42PR-----------
0
---
0
---
-. Osek nad Bečvou 0 25,81PR------
0
------------
-. Starojická Lhota 0 26,78NJ---------------
0
---
-. Lešná 0 27,22VS-----------
0
0
------
-. Bezuchov 0 34,11PR----
0
--------------
-. Vysoká 0 36,19PR-----------
0
---
0
---
-. Podhradní Lhota 0 36,82KM-
0
----------
0
------
-. Lipná 0 NPPR---
0
---------------
-. nerozlišeno 0 NP-----
0
--------------
-. Velký Týnec 0 NPOL----------------
0
--
-. Radslavice 0 NPPR---
0
---------------
-. Olomouc 0 NPOL----------------
0
--
-. Prosenice 0 NPPR---
0
---------------
-. Lazníky 0 NPPR---
0
---------------
-. Seč 0 NPPV----------------
0
--
-. Tučín 0 NPPR----------
0
--------
-. Němetice 0 NPVS------------------
0
-. Pustkovec 0 NPOV---------------
0
---
-. Ruda nad Moravou 0 NPSU----------------
0
--
-. Býškovice 0 NPPR--
0
----------------
-. Horní Těšice 0 NPPR-------------
0
-----
-. Dětkovice 0 NPPV----------------
0
--
-. Beňov 0 NPPR---
0
---------------
-. Žulová 0 NPJE----------------
0
--
-. Loučka 0 NPVS------------------
0
-. Partutovice 0 NPPR---------
0
---------
-. Nový Malín 0 NPSU----------------
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Hl
1
Lh
2

3
Ok
4
Be
5
Ol
6
Tr
7
Op
8
Ra
9
Ji
10
Ra
11
Če
12
Pa
13
Ús
14
Ho
15
Mi
16
Pr
17
Dr
18
Pr
19
1. Opatovice 153 18,91PR
15
10
-
0
0
15
15
12
0
10
12
-
12
0
10
15
-
12
15
2. Hlinsko 146 19,04PR
0
15
15
15
15
0
10
0
0
15
8
0
15
8
8
0
0
10
12
3. Radkova Lhota 136 19,52PR
0
0
-
6
0
-
12
6
15
0
15
15
10
15
12
12
-
8
10
4. Lipník nad Bečvou V-Podhoří 108 19,91PR
10
12
--
12
0
8
5
6
8
0
12
8
6
0
--
15
6
5. Černotín 99 20,41PR
6
8
12
-
0
12
6
0
10
0
6
8
5
12
6
8
-
0
0
6. Milotice nad Bečvou 90 19,20PR---
10
--
0
15
12
12
10
10
0
0
15
6
---
7. Paršovice 77 21,16PR
3
5
8
-
8
10
3
8
8
4
-
6
4
--
10
---
8. Býškovice 59 20,89PR
8
-
6
------
2
4
4
6
10
5
--
6
8
9. Jindřichov 51 21,84PR
2
6
10
4
-
8
4
--
0
--
3
4
---
5
5
10. Kunovice 0 17,86VS
0
0
----------------
0
-. Loukov 0 18,72KM
0
---
0
-------
0
------
-. Radíkov 0 20,48PR
0
---
0
--
0
0
0
---------
-. Komárovice 0 21,61VS--------------
0
0
---
-. Horní Újezd 0 22,58PR---
0
0
---------
0
-
0
--
-. Čechy 0 24,24PR---
0
--
0
---
0
--------
-. Bělotín 0 26,24PR---
0
---------------
-. Henčlov - Přerov VIII 0 32,46PR
0
-----
0
------------
-. Loučka 0 33,15VS------------------
0
-. Partutovice 0 34,07PR---------
0
---------
-. Osek nad Bečvou 0 34,84PR---
0
--
0
------------
-. Poruba 0 40,79PR---------------
0
---
-. Zdětín 0 NPPV----------------
0
--
-. Velký Týnec 0 NPOL----------------
0
--
-. Hrabová 0 NPSU----------------
0
--
-. Kolšov 0 NPSU----------------
0
--
-. Štětovice 0 NPPV----------------
0
--
-. Komárovice 0 NPTR-------------
0
-----
-. Hlubočky 0 NPOL----------------
0
--
-. Zlaté Hory 0 NPJE----------------
0
--


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: