Výsledky ročníku 2019

SoutěžeStartovkaVýsledkyBodyPořadíČasStatistikyTipovačky

Rok:

Výsledky ročníku 2019

Vyber informace ...

Celkem záznamů:
51
Průměrný čas:
26,75
Nejlepší čas:
16,00
Nejlepší čas č.1:
16,64
Nejlepší čas č.2:
16,64
Nejlepší prostřik:
0
Průměrný prostřik
5,47
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
11 / 3
Povedené / Nepovedené
47 / 4

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Hrabůvka Přerov 179 11x 16,27 16,13 0,00 0,00 16,83
2.
 Zahnašovice Kroměříž 158 11x 14,36 16,73 0,00 0,00 17,80
3.
 Radíkov Přerov 153 11x 13,91 16,67 0,00 0,00 26,75
4.
 Valšovice (Hranice VI) Přerov 122 11x 11,09 16,48 0,00 0,00 18,64
5.
 Babice Vsetín 118 11x 10,73 16,71 0,00 0,00 29,30
6.
 Špičky Přerov 109 11x 9,91 17,05 0,00 0,00 43,67
7.
 Hlinsko Přerov 93 10x 9,30 17,19 0,00 0,00 18,76
8.
 Hranice Přerov 90 11x 8,18 17,47 0,00 0,00 21,62
9.
 Radkova Lhota Přerov 85 10x 8,50 17,67 0,00 0,00 19,96
10.
 Opatovice Přerov 80 10x 8,00 17,83 0,00 0,00 20,65
11.
 Jasenice Vsetín 57 10x 5,70 18,51 0,00 0,00 39,75
12.
 Velká (Hranice III) Přerov 50 10x 5,00 18,89 0,00 0,00 41,86
13.
 Milotice nad Bečvou Přerov 15 2x 7,50 19,28 17,62 19,28 19,53
14.
 Pravčice Kroměříž 8 2x 4,00 18,51 17,17 18,51 59,25
15.
 Provodovice Přerov 7 1x 7,00 20,08 19,58 20,08 20,08
16.
 Paršovice Přerov 4 2x 2,00 23,10 23,10 22,94 29,40
17.
 Hustopeče nad Bečvou Přerov 2 3x 0,67 23,90 0,00 0,00 61,95
- Plumlov Prostějov 0 2x 0,00 16,64 0,00 16,64 68,32
- Pasohlávky Brno-venkov 0 1x 0,00 16,88 16,64 16,88 16,88
- Partutovice Přerov 0 3x 0,00 20,16 19,44 20,16 21,36
- Býškovice Přerov 0 1x 0,00 27,71 26,88 27,71 27,71
- Velké Hoštice Opava 0 1x 0,00 NP 0,00 120,00 120,00
- Podhradní Lhota Kroměříž 0 1x 0,00 NP 120,00 120,00 120,00
- Prchalov BNový Jičín 0 1x 0,00 NP 120,00 120,00 120,00
- Prchalov ANový Jičín 0 1x 0,00 NP 0,00 120,00 120,00
TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Zahnašovice Kroměříž 119 9x 13,22 16,64 0,00 0,00 19,18
2.
 Olšovec Přerov 84 10x 8,40 17,30 0,00 0,00 28,92
3.
 Milotice nad Bečvou Přerov 84 10x 8,40 17,45 0,00 0,00 28,76
4.
 Opatovice Přerov 80 10x 8,00 17,70 0,00 0,00 20,08
5.
 Hlinsko Přerov 69 9x 7,67 18,05 0,00 0,00 18,91
6.
 Střítež nad Ludinou Přerov 61 10x 6,10 17,67 0,00 0,00 23,31
7.
 Radkova Lhota Přerov 56 10x 5,60 17,55 0,00 0,00 37,42
8.
 Radíkov Přerov 20 2x 10,00 18,95 0,00 0,00 19,45
9.
 Drahotuše (Hranice IV) Přerov 19 5x 3,80 21,43 0,00 0,00 22,90
10.
 Hustopeče nad Bečvou Přerov 12 2x 6,00 18,31 0,00 0,00 25,62
11.
 Potštát Přerov 8 2x 4,00 20,31 19,94 20,31 70,16
12.
 Hrabůvka Přerov 4 1x 4,00 22,10 22,10 21,58 22,10
- Paršovice Přerov 0 1x 0,00 17,93 17,53 17,93 17,93
TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Hranice Přerov 87 6x 14,50 16,00 0,00 0,00 16,92
2.
 Hrabůvka Přerov 48 6x 8,00 17,85 0,00 0,00 22,05
3.
 Ústí Přerov 42 6x 7,00 17,19 0,00 0,00 52,36
4.
 Hustopeče nad Bečvou Přerov 36 4x 9,00 16,65 0,00 0,00 21,00
5.
 Milotice nad Bečvou Přerov 26 3x 8,67 16,85 0,00 0,00 18,55
6.
 Valšovice (Hranice VI) Přerov 18 5x 3,60 17,30 0,00 0,00 80,25
7.
 Špičky Přerov 17 4x 4,25 19,71 0,00 0,00 24,45
8.
 Opatovice Přerov 16 2x 8,00 18,20 17,06 18,20 19,42
9.
 Poruba Přerov 10 3x 3,33 18,07 0,00 0,00 58,36
10.
 Vysoká Přerov 9 3x 3,00 18,67 0,00 0,00 53,56
11.
 Černotín Přerov 8 2x 4,00 21,11 20,50 21,11 28,07
12.
 Janovice Nový Jičín 5 1x 5,00 18,39 18,03 18,39 18,39
13.
 Krhová Vsetín 3 1x 3,00 33,14 33,14 19,53 33,14
PTýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:

Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.